Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Ceza başliği içeriği

Çöküş
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ceza başliği içeriği

Ceza alanlar ve sebepleri başlığımızın altına üyelerimizin sitemiz ile ilgili olumsuz sayılacak sebeplerden ceza alınmış ise aldıkları cezalar ve sebepleri paylaşılacaktır ufak bi düzeltme yapalım burada eksık bilgi yanlış anlaşılmaya yol acacak bi durum bırakmayalım.

İyi forumlar.
    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Faruk'S nickli üyeliğim acaba neden misafir durumuna düştü yardımcı olabilir misiniz ?

Yorum Yap

Aslı Faruk tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Faruk'S nickli üyeliğim acaba neden misafir durumuna düştü yardımcı olabilir misiniz ?
      Faruk bey, uzun zamandır paylasımda bulunmayan hesaplar silinmekte, zaten genel mail ile bu durum üyelere bildirilmektedir. Kurulusumuzdan beri bu sekilde uygulanıyor bu kural. Aktif olmadıgınız için üyeliğiniz silinmis.
      LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Faruk bey, uzun zamandır paylasımda bulunmayan hesaplar silinmekte, zaten genel mail ile bu durum üyelere bildirilmektedir. Kurulusumuzdan beri bu sekilde uygulanıyor bu kural. Aktif olmadıgınız için üyeliğiniz silinmis.
        anladımim ancak aktif oluyordum bazi zamanlar sadece konu okuyordum cevap yazmiyordum.
        neyse o zaman saglik olsun

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
        X