Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Hangi Akaryakıt Firmasını Kullanıyorsunuz?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ben de uzun zamandır shell'den alısveris yapıyorum. Henüz hiç üzmedi.

ps: Temizlik konusunda en iyi istasyon kesinlikle opet.

Yorum Yap

mecburen yazilimli oldugumuzdan shell nitro ve oktan yukseltici kullaniyorum.
      LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

shell nitronun 97 olmadığını bilin arkadaşlar , bildiğiniz yağ var içerisinde akışkanlık için en basit dilde böyle anlatabilirim sanırım , herkesin yanlış bildiği bir şey var ,

işte yüksek oktanlı benzin aldım çok iyi daha fazla yol yapıyorum , hayır yapmıyosun yapamazsın da , uzun gitmesi tamamen piskolojik , nedeni şu yüksek oktanlı yakıtlarda yanma fazla olur evet güç olarak artısı vardır ama mesafe ile uzak yakın alakası yoktur ,

gel gelelim ben hangi yakıtı kullanıyorum ? , malumunuz 350Z kullanıcısıyım V motor yağ dan tutun yakıt seçiyor , 100 oktan sticker'ı var depoda ama nerede

BP kullanıyorum 2 BP söyleyeceğim tecrübe ile sabit , maslak BP ve Kızıltoprak BP bu 2 istasyonu tek geçerim ,

BP'nin ultimate'ini şiddetle tavsiye ederim

Yorum Yap

Aslı Nimotech tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          shell nitronun 97 olmadığını bilin arkadaşlar , bildiğiniz yağ var içerisinde akışkanlık için en basit dilde böyle anlatabilirim sanırım , herkesin yanlış bildiği bir şey var ,

işte yüksek oktanlı benzin aldım çok iyi daha fazla yol yapıyorum , hayır yapmıyosun yapamazsın da , uzun gitmesi tamamen piskolojik , nedeni şu yüksek oktanlı yakıtlarda yanma fazla olur evet güç olarak artısı vardır ama mesafe ile uzak yakın alakası yoktur ,

gel gelelim ben hangi yakıtı kullanıyorum ? , malumunuz 350Z kullanıcısıyım V motor yağ dan tutun yakıt seçiyor , 100 oktan sticker'ı var depoda ama nerede

BP kullanıyorum 2 BP söyleyeceğim tecrübe ile sabit , maslak BP ve Kızıltoprak BP bu 2 istasyonu tek geçerim ,

BP'nin ultimate'ini şiddetle tavsiye ederim
          Kesinlikle abi eski konularda demistim Bp ultimate suan piyasadaki en iyi katkili yakit suan.Sabah ilk marsta vuruntu vs kesinlikle yok.Arabaya shell koydum 2 kere motor inanilmaz vuruntu yapiyor ve essege bagliyor.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum Yap

Shell kullanıyorum ama kesinlikle nitro koymuyorum ne kattıkları belli değil, Opet çok kullanıyordum 1 2 yerde aldığım yakıttan sora arabada dengesizlik görünce Shell'e geçtim, bildiğim kadarıyla en çok denetlenen akaryakıt istasyonu Opet, Temizlik konusunda da en iyisi Opet. Kekuti gibi bende HKS oktan arttırıcıya geçmeyi planlıyorum yada direk yarış yakıtı.

Yorum Yap

Yaris yakiti mevcut fakat mevcut pompanin ile riskli olabilir VP imports var bence yakit hatti bile kontrol edilmeli

Yorum Yap

Bp de ultimate kullaniyorum yaklasik 2 senedir, hep ayni istasyondan aliyorum . Hic bir sikinti cekmedim bugune kadar .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Tasit tanimadan dolayi sirket arabama Shell aliyorum yillardir. Kendi arabalarima da hep Shell almaya dikkat ettim. Ozellikle Atasehir ve Selamicesme Shell tavsiye edilir. Shell Turkiye'nin kendi istasyonlari. Sakatlik olmaz diye dusunuyorum
                  1) R59 Cooper S '13
                  2) R60 LCI Cooper S '14
                  3) R50 Cooper '04

Yorum Yap

Ben de eski BP'ciyim Karacahmet'ten Capitol'e giden yoldaki BP'den şaşmazdım fakat Bostancı'ya taşınınca ve JCW ile tanışınca eski sahibi Shell Nitro al dedi Bostancı Köprüsündeki (Sahil tarafındaki) Shell'den almaya başladım. Memnunum şimdilik bir sıkıntı yok ama BP Kızıltoprağı deneyeceğim
                    Küçücük, Minicik, içi dolu beygircik

Yorum Yap

Bostancı köprüsüne gelmeden önce yan yolda Shell, Optimum yanında Shell. Bildiğim kadarıyla ikisi de Shell company'e ait, bayi yada şahıs değiller.

Yorum Yap

B
                        Aslı ONE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Bostancı köprüsüne gelmeden önce yan yolda Shell, Optimum yanında Shell. Bildiğim kadarıyla ikisi de Shell company'e ait, bayi yada şahıs değiller.

benim de en begendigim istasyonlar bunlar. Her gelenle cok ilgileniyor ve calisanlar guler yuzlu. Yakitina dikkat etmedim

Yorum Yap

Shell ve Total nedense bu markalar güven veriyor tamamen psikolojik
                          34 LA 6426

instagram.com/hakankyv

Yorum Yap

Sadece Shell nitro

[FONT=Trebuchet MS]35KAM70 ┆◤dreamcrusher◥[/FONT]

Yorum Yap

Shell nitro

Yorum Yap

Aslı black tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                Shell nitro
                                Sende ne araç var?

[FONT=Trebuchet MS]35KAM70 ┆◤dreamcrusher◥[/FONT]

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X