Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

SAVE THE DATE >>> 25 - 26 Mart 2017 / Yeni MINI Countryman Lansmanı

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Müthiş bir yüzü olan ve herkesin sevdiği bir kasayı ne akla hizmet bukadar bozarsın anlamak zor.Bu kasa ve motor seçenekleri ile giderse ilk ve son minim bu r60 olacak...

Yorum Yap

Aslı alibasacik tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Abi bu görüntüyle üzse nolur üzmese nolur [emoji2] arkada büyük facia var, arabanın arkasının yarısı plakalık olmuş, o tamponlar o farlar off off..

Kesinlikle mini bence bu modelle petrolhead'leri değil de daha çok konfor ve hacim isteyen aileleri tavlamak istiyo gibi geldi bana

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
      Countryman -R60/F60 fark etmiyor- zaten petrolheadlere hitap edecek bir araba değil ki, üretim amacı çoluk çocuğa karışıp artık tek kapı Mini'ye binemeyecekler için

F kasaların hepsinde bir "hormonlu Mini" havası olduğu için ailenin en büyük ferdinin böyle olması normal...

(Bu kadar gömüp niye Countryman aldım asıl sorun bende hahahaha)

Yorum Yap

Aslı ömür tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Countryman -R60/F60 fark etmiyor- zaten petrolheadlere hitap edecek bir araba değil ki, üretim amacı çoluk çocuğa karışıp artık tek kapı Mini'ye binemeyecekler için

F kasaların hepsinde bir "hormonlu Mini" havası olduğu için ailenin en büyük ferdinin böyle olması normal...

Hahhahha, cevabı sorusunda saklı

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
        1) R59 Cooper S '13
        2) R60 LCI Cooper S '14
        3) R50 Cooper '04

Yorum Yap

hormonlu mini iyiymis
          doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
          2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
          3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
          4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
          5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
          6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
          7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
          8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

SAVE THE DATE >>> 25 - 26 Mart 2017 / Yeni MINI Countryman Lansmanı

Valla ben 4çeker ve şekli hoşuma gidiyo diye tercih ettim mesela, 4 çeker olup bu denli sportif sürüşe sahip araç piyasada çok az hele bu sınıfta hiç yok. Ben bekarım mesela ama çoluk çocuk sahibi olsam, konfor istesem r60 s çok rahatsız ederdi beni mesela bu anlamda.

R60daki sportif detayların çoğu yok bu araçta, bana tek ihtimal geliyor o da pazara ve ailelere daha çok hitap etmek istiyo mini sanki.

Mesela mini r60'ı direk tek kapıya çevirip r61'i üretti. Bu yeni kasadan bana göre değil paceman çıkması, sportiflik namına bişey olmaz imkansız kurtarmaz yani. Ki paceman üretimden kalktı öyle bi model de kalmadı.

Yarın deneyeceğiz inşallah bakalım nasıl olmuş

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum Yap

Huseyin Abi bugun teste geldi sabah benden de evvel gelmis kapidaydi ayagina saglik Huseyin Abim

Sent from my iPhone using Tapatalk
              sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Bugün test sürüşü yaptım,kısaca özetlemek gerekirse
                +frenler
                +yumuşak sürüş
                +bagaj hacmi
                +İç hacim
                +sağ ayna daha yukarı alınmış
                +geri görüş kamerası
                +bagaj açma kapama
                +cam açma ve ayna kontrolleri daha kullanışlı bir yerde
                +ekran kontrol kumandaları
                +el freni
                -klasik hatlar gitmiş
                -performansı yeterli değil
                -yüksek fiyat
                -iç göstergeler daha kalitesiz duruyor
                -ışıklandırma amacını aşmış....vs
                gittikçe standart araçlara yaklaşmış,her motor seçeneği bize gelmiyor ,paketler tek Türkiye paketi,1.5 cc 3 silindir 136ps 9.6 sn civarı 0-100km hızlanma, modifiye merakı olan bu topluluk için uygun değil.r53 r56 tadını feda edip daha geniş araçta bu tadı yakalamak için r60 alanların aile varken normal modda yoksa sport modda kendini yarışçı hissettiren ufak kaçamağı yok olmuş.Özetle İngiliz iyice Alman olmuş JCW ruhuna bildiğiniz herhangi bir duayı okuyabilirsiniz. :-)) yurtdışında her türlü motor seçeneği varmış,miniye binmek için başka ülkede yaşamak lazım.....gördüğüm en standart bırakılan tanıtım aracıydı güzel gözükebilecek hiçbir düzenleme yapılmamış,en azından jantları değiştirilebilirmiş.

Yorum Yap

atasehire gidip yeni countryman'in soyle bir etrafinda gezip icini inceledim. bence fiyat disinda kotu olmamis arac. on taraf daha agresif, arkasi kotu, yan camurluklardaki cikintilar cok guzel detay. bugun fiyati uygun olsaydi kucuk boyuttaki bir suv olarak tercih edilebilirdi
                  doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
                  2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
                  3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
                  4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
                  5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
                  6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
                  7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
                  8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                  X