Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Cesme Organizasyonu - Agustos 2012

Çöküş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bernaaaaa'cim sirinlik abidem ben bunu yazdim sonra wishman sms yolladi, haktan what's app'tan yazdi wishman sonraa dayanamadi aradi bugun izinli olsam yapardim oyle bir cilginlik aslinda ama yarin yeni evlat edindigim kucuk dostumu gumusdereden almaya gidecegim
    sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Bernaaaaa'cim sirinlik abidem ben bunu yazdim sonra wishman sms yolladi, haktan what's app'tan yazdi wishman sonraa dayanamadi aradi bugun izinli olsam yapardim oyle bir cilginlik aslinda ama yarin yeni evlat edindigim kucuk dostumu gumusdereden almaya gidecegim
      Ya ben bir geleyim hiç aratmayacağım sana kimseleri:P ayrıca isin icinde küçük dost varsa herseyden önemli bosver buraları sen

Yorum Yap

U
        Aslı Berna tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        İnsanlara o kadar büyük korku salmışsin ki sensiz bir organizasyon yapıldığı icin kimse konunun altına birsey yazamiyor,biz daha yüz yüze tanismadigimiz icin ben yiğitlik gösterebiliyorum:P
        Ahahah ben mi yok canim )) benden neden korksunlar )
        LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

hohoho NDG cesme event'ine canli yayinla baglandi olaylar olaylar

Sent from my iPad using Tapatalk HD
          sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Gencler hala disarida, Wishman koltuguna geri dondu. Kaan ile arkali onlu 120-125 basa basa geldik Izmir'e kadar.

Wishman

Yorum Yap

Abi valla sana hic yavas kullaniyor demesinler. 120 ile takipteydin bu arada gercekten cok guzel bir organizasyondu. Emegi gecen herkese tesekkur ederim.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Yorum Yap

Herkese günaydın:P dün gece icin hepinize cok teşekkür ederiz en yakın zamanda tekrarlamak dileğiyle

Yorum Yap

Konuya ve fotograflara asagidaki linkten ulasarak devam edebilirsiniz:
                  http://www.miniclubtr.com/forums/sho...u-Agustos-2012
                  www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                  X