Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

5-6 Mart 2016 - MCTR Abant Turu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Beni gönderdiniz güzel güzel çekimler arabalar temiz ooh.
    Güzel organizasyondu emeği geçen herkese (özellikle dims) teşkkürler...

34 UJB 72 / r56 Red JCW
    34 UJB 72 - R56 RED JCW '09

Yorum Yap

Herkese teşekkürler, akşam yemeğinde yorgunluktan biraz durgunduk kusura bakmayın ama bugün her şeyiyle çok eğlendik. En kısa sürede tekrarlamak dileğiyle. Dönüşte 3 tane John'la kalmasaydım iyiydi, hepsine maşallah

Dönüş yoludan bir kaç an

https://vimeo.com/157930916

Yorum Yap

Tombulum 10 günlükken girdi ilk kez konvoya Bursa yollarında. Abant konvoyuyla da kendisine güzel bir veda yapmış bulunduk. Harika bir konvoy oldu emeği geçen herkese özellikle de dimsciğime çok çok teşekkürler iyi ki gittik. Kesinlikle Ahmet'e katılıyorum bir dahakini yedi göller yapabiliriz.... Tombuldan artık bu kadar arı mayamızı beklerken esenlikler diler bir kusur ettiysek affınıza sığınırız ❤️🚗💨 o kadar çok foto ve video var ki

Sent from my iPhone using Tapatalk
        34 NL 2551 "KUBİ"

Yorum Yap

ANLATILMAZ YAŞANIR diyorum💪🏼 harika bir organizasyonla haftaya muhteşem başlıyacağım👍🏼 Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Dims herşey harikaydı, memnun kalmamak büyük bir kabalık olur. Seninle bir single çıkartabilriz ayrıca😀 yeni organizasyonlarda görüşmek üzere hepinizle tanıştığıma çooooooookkkk memnun oldum. #isitlove 💨💨💨💨💨

Sent from my iPhone using Tapatalk (34 MGC 66)
          En son düzenleyen MGChilal; 06-03-16, 23:09.

Yorum Yap

Herşey için herkese çok teşekkür ederimm dims özellikle de sana çok eğlenceli ve güzel bir haftaonuydu bir sonraki etkinliği sabırsızlıkla bekliyorum

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yap

Aranıza katılamamak ne yazık ki uzucu ama eglendiginizi bilmek cok guzel. Umarım bundan sonrakilere kstılabilirim. ( is kilitlemezlerse ) 😊

M.Kemal ATATÜRK
              instg™askin.batur
              sigpic
              M.KEMAL ATATÜRK
              İnstg/askin.batur
              GALATASARAY

Yorum Yap

34 DS 0086 - Lightning Blue - R56 Cooper '12
                34 LS 8948 - Electric Blue - F55 Cooper D '15
                34 SR 033 - Pure Red - R60 Cooper S '11

Yorum Yap

MCTR The Gang is back in town
                  Eklenen Dosyalar

Yorum Yap

Aslı ömür tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Herkese teşekkürler, akşam yemeğinde yorgunluktan biraz durgunduk kusura bakmayın ama bugün her şeyiyle çok eğlendik. En kısa sürede tekrarlamak dileğiyle. Dönüşte 3 tane John'la kalmasaydım iyiydi, hepsine maşallah

Dönüş yoludan bir kaç an

https://vimeo.com/157930916
                    Dönüş son bizim 4'lü baya atarlı konvoy oldu
                    Yola yeni çıktıktan sonra da baya bi kalabalıkken Tem'de yolda dikiş attık resmen
                    Küçücük, Minicik, içi dolu beygircik

Yorum Yap

Aslı Mr. JC tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Yola yeni çıktıktan sonra da baya bi kalabalıkken Tem'de yolda dikiş attık resmen
                      Hahaha Sizin yuzunuzden benim adim yavas sofore cikti, tin tin tin suruyorsun diyorlar. Cik cik cik bu yasta teyze olduk iyi miii

Buradan Orhan'a sesleniyorum, arabani bir daha ne zaman veriyorsun bana? (Not: bu sefer 16km den fazla yakit menzili olsun, tabi icin rahatti max 16km gidebilir zaten dedin degil mi? :P )

Yorum Yap

Aslı dims tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Hahaha Sizin yuzunuzden benim adim yavas sofore cikti, tin tin tin suruyorsun diyorlar. Cik cik cik bu yasta teyze olduk iyi miii

Buradan Orhan'a sesleniyorum, arabani bir daha ne zaman veriyorsun bana? (Not: bu sefer 16km den fazla yakit menzili olsun, tabi icin rahatti max 16km gidebilir zaten dedin degil mi? :P )

Boşver sen takma onları emanet araba hatta hızlı bileydin
                        Küçücük, Minicik, içi dolu beygircik

Yorum Yap

Oldukça keyifli, bol muhabbetli ve eğlenceli bir buluşmaydı.. Bu etkinlik vesilesiyle birçoğunuzla tanışma fırsatı bulmuş oldum. Emeği geçen ve katılan herkese çok teşekkürler. Hep birlikte nice güzel, keyifli buluşmalara

Ben de şöyle telefonumdan birkaç tane foto ekleyim şimdilik:

sigpic

Yorum Yap

Aslı Mr. JC tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Benzinim ucu ucuna yeter diyordum iyi ki yola çıkmadan almışız, öyle gideceğimizi bilsem daha da fazla alırdım

Piyango X3'e vurdu, en son baktığımda sigara yakmıştı onun üstüne 😂

Yorum Yap

Güzel olmuş wallahi yurtdışında olmasam kesin gelirdim ama iste 😁😁😁😁😁 @drcapaburro

Yorum Yap

Sent from my iPhone using Tapatalk (34 MGC 66)

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X