Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

BOM Akademi, Mini Club Türkiye Üyelerine Özel “Defansif Sürüş Eğitimi” Fırsatı

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

BOM Akademi, Mini Club Türkiye Üyelerine Özel “Defansif Sürüş Eğitimi” Fırsatı

Sevgili uyelerimiz 22 Agustosda basari ile tamamladigimiz Performans surus egitimimizden sonra yine hayatimizi kurtaracak bir egitim planladik.

Minimum katilim sayisinin 10 kisi olmasi gerekmektedir bu sekilde fiyat sadece kulubumuz icin 450tldir 10 kisi ve alti icin fiyat 550 tldir.

EGITIM TARIHI 3 EKIM 2015

BOM AKADEMİ İLE DEFANSİF SÜRÜŞ EĞİTİMİ

Basit bir hata hayatınıza mal olmasın

Otomobil kullanmayı yeni öğrenmiş veya trafikte yeterli tecrübe ve deneyimi elde edemediğini düşünen, ehliyet sınavını kazanmak için aldığı sürüş eğitimini yeterli bulmayan sürücülerin katılabilecekleri, Defansif Sürüş Eğitimi, izle ve öğren ve bozuk görüş simülasyonu gibi yeni teknikleri de içeren trafikte sürücü ve yolcu güvenliğini arttırmaya yönelik eğitim programımızdır. Defansif sürücü tehlikeyi önceden algılayan, öngörüleri doğrultusunda kendisini ve çevresini koruma altında alan sürücüdür. Eğitim sırasında sürücülerin sıklıkla yaptıkları basit hatalar ve sonuçları hakkında deneyimler de sunulmaktadır.
    Hayatımızdaki en önemli psikomotor aktivitelerden biri olarak yer alan otomobil kullanımı, kişi için kolay bir hal almaya başladığında dikkat dağılmasını da beraberinde getirir. Basit bilgi ve tekniklerle önleyebileceğimiz bir çok görünmez kaza, sürücüler için çoğunlukla tehlikeli ve gerçekleşmesi muhtemel kazalara dönüşmektedir. Özellikle otomobil kullanmaya yeni başlayan sürücülerin becerilerinin oluşması esnasında atılacak, sağlam ve bilimsel gerçeklere dayanan temeller, kişinin sürüş yeteneklerinde çok önemli kazanımlar edinilmesini sağlayacaktır.
    Şehir içi ve şehir dışı trafiğinde otomobil kullanmanın her geçen gün daha da zorlaştığı ve sürücülerden daha da fazla konsantrasyon istediği bir ortamda, tehlikeleri önceden algılamak ve bu doğrultuda kendinin ve çevresinin güvenliğini sağlamak daha da zor bir hal almaktadır. Tecrübeli eğitmenlerimiz rehberliğinde gerçekleştirilen sürüş istasyonu egzersizleri, araç dinamiğine olan hakimiyetinizi ve beklenmedik durumlarla daha sakin ve güvenli bir şekilde baş edebilmenizi kolaylaştıracaktır.
    Eğitimimizin en önemli özelliği, kontrollü ve güvenli bir ortamda, sürücülere araç kontrolünü öğrenme ve uygulama, kullanma ve tehlikelerden kaçma egzersizleri ve özellikle de hata yapılması durumunda başlarına gelebilecek olaylar hakkında fikir sahibi olma olanağını sağlamasıdır. Eğitimler İstanbul için, Atatürk Olimpiyat Stadı otoparkında veya Körfez Yarış Pisti’nde oluşturulan güvenli parkurda BMW 320i otomobillerimiz ile verilecektir. Katılımcıların ehliyet sahibi olması gerekmektedir.

DEFANSİF SÜRÜŞ EĞİTİMİ PROGRAMI
    09:00 - 09:30 ALANA VARIŞ VE KAHVALTI
    09:30 - 10:00 TEORİK EĞİTİM 1
    10:00 - 10:15 MOLA
    10:15 - 10:45 TEORİK EĞİTİM 2
    11:00 - 12:00 ABS FREN - MANEVRA SLALOM ANİ ŞERİT DEĞİŞTİRME
    12:00 - 12:30 ÖĞLE YEMEĞİ
    12:30 - 13.30 SLALOM ANİ ŞERİT DEĞİŞTİRME ABS FREN - MANEVRA
    13:30 - 14:30 ANİ ŞERİT DEĞİŞTİRME ABS FREN - MANEVRA SLALOM
    14.30 - 15:00 BOZUK GÖRÜŞ SİMÜLASYONU
    15:00 - 15:15 DEĞERLENDİRMELER, SERTİFİKA SUNUMU
    15:15 ALANDAN AYRILIŞ
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Super haber!
    www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Ooo harika!

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
      sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Kupa yok mu abi ya bu sefer

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
        16 AK 223 JCW09
        34 AKS11 JCW13

Yorum Yap

Cok iyi aktiviteler bunlar ya, hicbirinin tarihinin bana uymamasina cok uzuluyorum
          doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
          2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
          3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
          4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
          5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
          6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
          7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
          8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Aslı DOA29 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Cok iyi aktiviteler bunlar ya, hicbirinin tarihinin bana uymamasina cok uzuluyorum
            Al bendende o kadar,tarihleri banada uymuyor malesef. Genede verilen emek için teşekkürler.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
            2012 R56 Mini Cooper S

instagram \ drcapaburro

http://i.hizliresim.com/01rvlW.png

Yorum Yap

Gelecek olanlar yazarsa daha guzel olur yoksa 660 uyemiz var

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Organizasyon isteyen arkadaslar isimlerinizi hala goremiyoruz?

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Organizasyon haftasonu Olimpiyat Stadinda olusan bir aksakliktan dolayi daha sonra aciklanacak olan ileri bir tarihe ertelenmistir, musait olmayan arkadaslara gun dogdu

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                  X