Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Yeni yardim projemiz hakkinda

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yeni yardim projemiz hakkinda

Arkadasimin Yonetim Kurulunda gorevli oldugu Türkiye Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı'nin İçeride Çocuk Var Projesine Kulup olarak destek olma karari aldik. Bir onceki projemizden artan kaynagimizin bir kismi ile bu projeye de Kulup olarak destek vermek istiyoruz.

Yardimsever butun uyelerimize tesekkur ederiz.

Proje ile ilgili bilgi asagidadir.

Sevgili Alen,

Projemize ve vakfımıza gösterdiğin ilgi için öncelikle çok teşekkür ederiz.

Türkiye Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı (TCYOV); suça sürüklenerek çocuk adalet sistemine giren, yasalarla ihtilaf halindeki çocukların topluma aktif bireyler olarak kazanılması amacıyla 1992 yılında kurulmuştur.

Çocukların tutuksuz yargılanma, tutukluluk, hükümlülük ve tahliye sonrası aşamalarında her türlü sosyal ve psikolojik destek verilmesi ve risk altında zor koşullardaki çocukların suça sürüklenmesinin önlemesine yönelik olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

İçeride Çocuk Var Projesi
    http://www.icerdecocukvar.com

Bakırköy Kadın Ceza İnfaz Kurumunda gözetim altındaki anneleri ile kalan 0-6 yaş grubu çocuklar için kreş iyileştirme projesidir.

Kadın cezaevlerinde kreş olsa da yetersiz koşullardadır.
    Bakırköy Kadın Cezaevinde anneleri yanında 0-6 yaş gurubu 52 çocuk barınmaktadır. Cezaevinde mevcut kreşin fiziksel koşullarının iyileştirilmesi amacı ile bir gurup TCYOV gönüllüsü ile ortaklaşa bu proje tasarlanmıştır. Bakırköy kreş projesi ardından ülkemizde mevcut diğer kadın cezaevlerinde mevcut kreşlerin rehabilitasyonu planlanmaktadır.
    Ayrıca Vakıf tarafından çocuk cezaevlerinde yürütülen “eğitsel, sanatsal, sosyal etkinlikler projesi” kapsamında programın etkisinin arttırılması tasarlanmıştır.

Proje Planı kapsamında, mevcut anaokulunda, çocukların yararlandığı kapalı ve açık alanlar, konusunda uzman eğitimciler ve/veya kreş-anaokulu işletmecileri gözünden değerlendirilecek ve ihtiyaç listesi (halı, perde, masa, bilgisayar vs ekipmanlar, eğitim ekipmanları, oyuncaklar, zemin/kapı/pencere/boya vb inşaat gereksinimleri) netleştirilecektir. Netleştirilen ihtiyaç planına uygun şekilde kreşle ilgili bir inşaat/dekorasyon planı oluşturulacaktır.
    Gönüllü grup, projenin hayata geçirilebilmesi için gerekli kaynakları toplamak üzere çalışacaktır.

Eğer daha detaylı bilgi isterseniz sizi Kadıköy’de bulunan vakfımıza davet edip sizleri vakıf başkanımız Nevin hanım ile tanıştırabilirim.

Bağışlarınız için proje web sitesinde de yer alan vakıf hesabımızı kullanabilirsiniz.

Vakıfbank
    Kadıköy Şubesi, Şube kodu 012
    Türkiye Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı (TL)
    TR 94 0001 5001 5800 7303 0490 01

Tekrar ilginiz için teşekkür ederiz
    Sevgilerimle,

Melisa N. BASUT
    Proje Koordinatörü/Yönetim Kurulu Üyesi

TCYOV Tehlikeli değil, tehlikedeler
    Türkiye Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı
    Rıhtım Cad. Yoğurtçu Şükrü Sokak No:19 Kadıköy-İstanbul
    M.+90 532 613 60 70 T. +90 216 414 90 78 W. www.tcyov.org
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Böyle sosyal sorumluluk projelerine her zaman varım
    sigpic

Yorum Yap

Bu super oldu, kalan parayi degerlendirmek icin cok iyi secim...
      doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
      2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
      3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
      4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
      5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
      6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
      7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
      8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Mükemmel düşünce
        sigpic[FONT=Comic Sans MS]which is LOVE??? [/FONT]