Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

#2014/6 etiler hali saha

Çöküş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Benden habersiz bonservisim satılmış ama ben zaten çocukluğumdan beri kepcuksporluydum damarlarımı kesseniz kepcuksporun renkleri akar😊(bu arada bu takımın renkleri neydi ya) bundan sonra ben ve müthiş sol ayağım kepcuksporun başarısı için çalışacak😊

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yap

Aslı A.Y.N. Auto Service tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Benden habersiz bonservisim satılmış ama ben zaten çocukluğumdan beri kepcuksporluydum damarlarımı kesseniz kepcuksporun renkleri akar😊(bu arada bu takımın renkleri neydi ya) bundan sonra ben ve müthiş sol ayağım kepcuksporun başarısı için çalışacak😊

Usta batu bitirdi senij transferi saman altindan basarili bi yoneticilik ornegi gostwrdi alper potuku birsaya bildirmislerdiya bide.memet topuza forma giydirmislerdi hani onun gibi iste batu cikti siyrildi aradan kapti seni sol ayagin yanina kagayida ekle usta sen 😎

34NSC46
      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Bide sizin renkler kirli sari ile siyah baskan

34NSC46
        IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Şaka bi yana güzel maç oldu gelen herkesin ayağına sağlık .
          Müthiş sol dün yine is başındaydı😊

Yorum Yap

Arkadaşlar gerçekten çok güzel bi maçtı hem sizinle tanışmış oldum hemde spor yapmış oldum.Umarım mahçup etmemişimdir.İlerleyen maçlarda görev verildiği taktirde layıkı ile yerine getirmeye çalışırım

Yorum Yap

Gelen herkesin ayağına sağlık ...
              Volkan USER
              34 BCS 55

[FONT=Comic Sans MS]34 FU 4885 - R53 Pepper White CooperS "SOLD"[/FONT]
              [FONT=Comic Sans MS]34 BCS 55 - R56 Pepper White CooperS "Continues"[/FONT]

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
              X