Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Istanbulda buluşma ayarlasak? Yeni üyelerle tanişmiş oluruz?

Çöküş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Istanbulda buluşma ayarlasak? Yeni üyelerle tanişmiş oluruz?

Arkadaşlar merhaba ben doğa siteye daha yeni üye oldum çaliştigim için istanbuldan fazla dişari cikamadigim için yaptiğiniz planlara katilamiyorum.istanbulda yaparsaniz tabikide katilirim.eğer halisaha maçlarinda adam eksik olursa bende katilmak isterim...

Önceliklehoşgeldin tekrardan forumda aktif olman dileğiyle ufak çaplı buşuşmalarımız sürekli olmakta halı saha maçları için forumu takip etmeniz yeter perşembe günleri oluyor ama hava muhalefetlerinden dolayı biraz ara verildi amaç sohbet muhabbet iyi forumlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı doga JCW tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Arkadaşlar merhaba ben doğa siteye daha yeni üye oldum çaliştigim için istanbuldan fazla dişari cikamadigim için yaptiğiniz planlara katilamiyorum.istanbulda yaparsaniz tabikide katilirim.eğer halisaha maçlarinda adam eksik olursa bende katilmak isterim...
      Istanbulda surekli bulusmalarimiz oluyor takipte kalin en yakin bulusmamiz dynoday var haftaya bekleriz sizide tanismis oluruz

34NSC46
      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Tabikide gelmeye çalışcam sürekli takip etmeye çalışıyorum TEŞEKKÜR EDERİM.

Yorum Yap

Kadro Ayvalık buluşmasından döndükten sonra mod ve adminlerimiz bir buluşma ayarlayacaktır bence de gelemeyenler için de güzel olur böylece. Yeni forum üyelerimizle de tanışmış oluruz.
          sigpic

No It Doesn't Come Off !

insta; mertuzunoglu
          snapchat; mrtuzunoglu

Yorum Yap

Aslı mitoti* tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Kadro Ayvalık buluşmasından döndükten sonra mod ve adminlerimiz bir buluşma ayarlayacaktır bence de gelemeyenler için de güzel olur böylece. Yeni forum üyelerimizle de tanışmış oluruz.
            Gözlerimiz seni ve aracını aradı mitoti
            16CPR31 R53 Electric Blue

Yorum Yap

Cok istedim ama gelemedim icimde ukte kaldi bir dahakine ins sagol.
              sigpic

No It Doesn't Come Off !

insta; mertuzunoglu
              snapchat; mrtuzunoglu

Yorum Yap

Aslı mitoti* tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Cok istedim ama gelemedim icimde ukte kaldi bir dahakine ins sagol.
                İnşallah abi..
                16CPR31 R53 Electric Blue

Yorum Yap

En yakın bulusma 9 subatta maslak onur-oto.net / powershopta beyler gelecek organizasyonlar bolumunden ulasabilirsiniz

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
                  sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                  X