Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

1-2 Şubat 2014 / AYVALIK

Çöküş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bnde saat 7ye pendikten aldım dönüşü almadım dönüş saati belli olmaz diye..
    sigpic

ANIL AYDIN

34ANL09
    34ANL60

Yorum Yap

Sevgili üyelerimiz, oylama sonucu Pendik Yalova üzerinden gideceğimiz sonucu çıktıgından Avrupa yakasından gelecek arkadaşlarımız dahil herkes biletlerini Pendikden aldılar sabah 630 da Pendikte olacaklar, konvoya katılmak isteyenler Pendikten feribota bineceklerdir, daha sonra Bursa grubuyla bulusup Ayvalıga dogru yola cıkacagız. Go prosu olan arkadaslar da araçlarına monte edip gelirlerse ,ne kadar fazla görüntü olursa o kadar güzel birsey çıkartabiliriz ortaya.
      LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Selamlar biz de 3 arac yalovadan size katilacagiz. 7 bucukta sizi yalovada karsiliyoruz.
        HH, FP & YC

Yorum Yap

Aslı mehmetdeniz tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Selamlar biz de 3 arac yalovadan size katilacagiz. 7 bucukta sizi yalovada karsiliyoruz.
          HH, FP & YC
          Pendikte bilet kalmamıs mı?

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Bilmem bakmadim ??

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Pendikte bilet kalmamıs mı?

Yorum Yap

Bilmem bakmadim ??
              özel bir sebebi yoksa neden oylama sonucuna uymadığınızı sorabilir miyim? sonucta Avrupa yakasından gelen arkadaslar da Yenikapıdan binmediler beraber olmak amacıyla.

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

oylama sonucuna uyma mecburiyeti oldugunu bilmiyordum ??
                ben eskihisar secenegi varken pendik kullanma yanlisi degilim ve kullanmam da (ama sizin programinizi bu dusuncemden dolayi da degistirmek istemem) o yuzden sizin icin sorun olmayacak ise yalovadan size katilmak istiyorum
                yine beraber olacagiz sonucta.

özel bir sebebi yoksa neden oylama sonucuna uymadığınızı sorabilir miyim? sonucta Avrupa yakasından gelen arkadaslar da Yenikapıdan binmediler beraber olmak amacıyla.

Yorum Yap

oylama sonucuna uyma mecburiyeti oldugunu bilmiyordum ??
                  ben eskihisar secenegi varken pendik kullanma yanlisi degilim ve kullanmam da (ama sizin programinizi bu dusuncemden dolayi da degistirmek istemem) o yuzden sizin icin sorun olmayacak ise yalovadan size katilmak istiyorum
                  yine beraber olacagiz sonucta.
                  Tabii ki ,konu zaten bizim için sorun olup olmaması degil sadece ortak bir karar alındığı zaman o karara ortak olduğu için uyulur yoksa oylama neden açalım Yalovada görüşürüz.

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

yess izin kopardik sonunda
                    oylama ok ama ben oy da vermedim cunku seceneklerin hicbirisi benim kafama yatmamisti o yuzden grubu bolmeden en uygun bu sekilde size katilabildim
                    gorusuruuuuz!!!

Tabii ki ,konu zaten bizim için sorun olup olmaması degil sadece ortak bir karar alındığı zaman o karara ortak olduğu için uyulur yoksa oylama neden açalım Yalovada görüşürüz.

Yorum Yap

Ayvalık/cunda Cumartesi bulutlu pazar yağmur gösteriyor.
                      Love all, trust a few, do wrong to none!!!

Yorum Yap

Aslı Swiss Hotelier tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Ayvalık/cunda Cumartesi bulutlu pazar yağmur gösteriyor.
                        Yagmurda karsilikli kosalim birbirimize )

HK @ Tapatalk
                        www.haktankeskin.com

Yorum Yap

O konudaki hakkımı wishman a devrediciğim ben o sıralarda çok uzaklarda olacağım

Yorum Yap

O konudaki hakkımı wishman a devrediciğim ben o sıralarda çok uzaklarda olacağım
                            ) sustum ben

HK @ Tapatalk
                            www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              ) sustum ben

HK @ Tapatalk
                              Sen de Anıl a devret kaç. Onların zaten araba kız alıp verme olayı var

Yorum Yap

Sen de Anıl a devret kaç. Onların zaten araba kız alıp verme olayı var
                                Wish o isi beceremez haci, yagmurda romatizmalari azar onun

YC 505 the yellow swap. all4 VTEC supercharged twinturbo Dyno 300 hp, tek tuşla Lambo bodykit, Ecufast 'in dibi, Sarı şimşek, Nişantaşı güzeli, bebeğim aşkımmm..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X