Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

11 Ocak 2013 - Izmir Aksam Yemegi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

11 Ocak 2013 - Izmir Aksam Yemegi

Bence Izmir yine fark yaratti. Aramiza yeni katilan arkadaslarimizla tanisma firsati yakaladigimiz organizasyonumuzu tamamladik.

Geceye ben, Kaan ve Simav ile biraz erken basladik (acliktan). Biraz erken oturmusuz sofraya sanirim cunku 2 saat sonra bile uyelerimiz gelmeye devam ediyordu

Wishman'in Semi-Pro kamerasindan cikan fotolar birazdan...
    www.haktankeskin.com

haydi bekliyoruz makine basında
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

IMG_3118.jpgIMG_3091.jpgIMG_3112.jpgIMG_3113.jpgIMG_3117.jpg
      www.haktankeskin.com

Yorum Yap

IMG_3129.jpgIMG_3130.jpgIMG_3131.jpgIMG_3132.jpgIMG_3133.jpgIMG_3134.jpgIMG_3135.jpgIMG_3136.jpgIMG_3138.jpg

Ali'nin arabasinin farlari acik oldugu icin fotografi karanlik cikmis ne yazikki.. Baska fotosu varsa gonderin bana araya koyarim hemen..
        www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Giovanni ve DuelL AG Countryman!
          IMG_3143.jpg

Ilk panaromik cekimim. Acikcasi bu kadar iyi birsey cikmasini beklemiyordum Telefonlar cok yetenekli oldu artik.. Birde rotate edebilse forumun altyapisi keske
          2013-01-12 01.44.07.jpg
          Eklenen Dosyalar
          www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Geceye onayak olan Jcw izmir (Mustafa) arkadasimiz basta olmak uzere katilan tum arkadaslarima tesekkur ederim. Kalabalik dolayisiyla mekana biraz sikinti verdik ama bize ozel kocaman bir locamiz oldu diyebilirim Wishman tum masanin hesabini odedigi icinde ayrica tesekkur ederim, hic gerek yoktu..

Benim icin cok keyifli bir aksamdi. Bir sonraki organizasyonumuz Subat basi kahvalti hazir olun!..
            www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Bu arada Izmir'de bir tane JCW gormek bile cok dusuk ihtimalken 3 JCW ve 1 DuelL AG'nin yan yana gelmesi Turkiye'de bile baya zor sanirim (Giovanni'yi de unutmamak gerek )
              www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Ben de eve vardim, Giovanni ve ben iyiyiz. Herkez rahat uyuyabilir.

P.S: Benim mazotum bitmis, doldurmam gerekiyoooo. ;-)

Wishman

Yorum Yap

Çok güzel bir gündü yine tekrar bir araya gelmek güzeldi. Herkese çok teşekkür ederim. Arayı açmamak ümidiyle...
                  sigpic[FONT=Arial Black][/FONT]

Yorum Yap

On kaput hava giris izgaralari nasil da parlamis yahu? :-(
                    Ama yan sinyaller guzel olmus, goze batmiyor.
                    Tunik Pasa'nin topless MINI'si ile Duel AG R60 arasinda bayaa bi basik kalmis Giovanni. Imijinatif goz yanilmasi... :-)
                    Ayricana R60 ile olan fotoda ic ledler yaniyo, disco disco yandan gel gibin.... (KYH koltuklari gorsun diye, kirmizi baslikli kiz hikayesi.)

P.S: Kalan fotolari da ekle Admin'im, sayfa sinirlamasi yok nasil olsa...

Wishman
                    En son düzenleyen WISHMAN; 12-01-13, 06:07.

Yorum Yap

herkese tesekkurler fotolar benden sonra cekılmıs herhalde bugun bıraz erken kacmak zorunda kaldık kusura bakmayın

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Ben de eve vardim, Giovanni ve ben iyiyiz. Herkez rahat uyuyabilir.

P.S: Benim mazotum bitmis, doldurmam gerekiyoooo. ;-)

Wishman
                        Murat Abicim tekrardan cok tesekkur ederim. Sirf benim icin Izmir'den Manisa'ya kadar o kadar yol yaptin. Cok sagol abicim. Afiyet olsun bu arada

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Yorum Yap

Gercekten hos bir bulusma oldu. Uzun zamandir bircok uyeyle gorusememistik. Arayi fazla acmadan en kisa zamanda tekrarlayalim.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Yorum Yap

Ben de herkesle tanisma firsati buldum, cok keyifli oldu. Darisi diger bulusmalarin basina, katilan herkese tesekkurler

Yorum Yap

Ozsimav baskanim ve Ali abim cok ozledim yahu! Wishmancim sende burnumda tutuyorsun bre!

Ne guzel bi yerde toplanilmis oylee ayni cookshop gibi

*Serencebeycim hep bensiz bulusmalarda boy gosteriyorsun farketmedim sanma cix cix cix..
                              *Giovanni cok janjanli olmus Wishmancim istanbula getirdiginde ona yepyeni bir tarz kazandiracagim.
                              *Ali abicim Kirmizi yakiyor kasip kavuruyor ortaligi
                              *JCW izmir supper kombinasyon
                              *kaan nerde senin yakisikli ? farkliligiyla hepsini alt eder diye mi getirmedin?
                              *soner beyide forumda pek gormuyoruz ama her bulusmada var tebrik etmek lazim.

Neyse guzel guzel eksiksiz katilim gostermeye gayret edilmis. ancak ben Cihan Demirel'in MINI One'nini merak ediyorum fotograflari sahane gorunuyor ama bizden sakliyor goremiyoruz

Bir de foruma uye olan biri vardi siyah nickname'li izmirden bi bayan keske o da haberdar olup katilsaymis.

Yakinda hepinize ozenerek hazirlamis oldugum MINIClubTR stickerlari yollayacagim. yapistirmayanin arabasinin kaput altini fareler kemirsin Hadi bakalim!

Sent from my iPad using TapaTalk HD
                              sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X