Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Çanakkale Organizasyonu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mini17 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    suan günde 2 lira koysa kenara 420 lira koyarsın kenara etkinliğe kadar
    yok ben anlatamadım
    Sene sonu olduğu için, şirketin bilanço hesapları vs.. onlarla uğraşıyorum

Bana mantıklı gelen yaz değil, 18 Mart olur Çanakkale için..
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      yok ben anlatamadım
      Sene sonu olduğu için, şirketin bilanço hesapları vs.. onlarla uğraşıyorum

Bana mantıklı gelen yaz değil, 18 Mart olur Çanakkale için..
      18 mart günü gidersek hep birlikte sinir krizi geçiriz ordaa Cok kalabalık oluyor 4 saatte karşıya geçeriz en az süre olarak.takip eden bir günde mesala

18 mart çarşambaya denk geliyor 21 mart cumartesi gidersek bence süper olur

Yorum Yap

Çanakkale konusunda bende ciddi bir şekilde yardımcı olabılırım.İlçe Emniyet Müdürü,Vali,Çomu Dekanı,Yerel Gazete vs vs tanıdık heryerden izin alırız kordon için.Sıkıntı yok.Bozcaada da keza öyle.Ata Demirerle sohbet muhabbet bile ayarlarım
        sigpic

Yorum Yap

Aslı MeOnYa tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Çanakkale konusunda bende ciddi bir şekilde yardımcı olabılırım.İlçe Emniyet Müdürü,Vali,Çomu Dekanı,Yerel Gazete vs vs tanıdık heryerden izin alırız kordon için.Sıkıntı yok.Bozcaada da keza öyle.Ata Demirerle sohbet muhabbet bile ayarlarım
          Etkinlik için herşey ideal o zaman

Yorum Yap

Arkadaşlar program 18 martta olacaksa maalesef biz katılamayacağız, o tarihlerde Türkiye'de olmayacağız. 😔😔😔

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
            16CPR31 R53 Electric Blue

Yorum Yap

Aslı 16CPR31 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Arkadaşlar program 18 martta olacaksa maalesef biz katılamayacağız, o tarihlerde Türkiye'de olmayacağız. ������

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
              18 martta olmaz bu etkinlik hep hafta içi hemde cok kalabalık sinir krizi geçiririz oralarda olacaksa takip eden hafta sonu yada 1 önceki hafta sonu yapılabilir.

Yorum Yap

Aslı Mini17 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                18 martta olmaz bu etkinlik hep hafta içi hemde cok kalabalık sinir krizi geçiririz oralarda olacaksa takip eden hafta sonu yada 1 önceki hafta sonu yapılabilir.
                Aynen 18 martta çok zor.İnsanlar adım atacak yer bulamıyor.Minilerle olacak iş değil o.Ama çok isterdim 18 Martta orada olmayı.Gerçekten çok güzel oluyor.
                sigpic

Yorum Yap

18 Mart tarihi çok anlamlı olmasına rağmen inanın bana arabalarla çıkmayı, yürüyerek bile gezemeyiz. Ve hatırlatayım bu sene 18 Mart deniz zaferinin 100. yılı olacak o yüzden kat ve kat kalabalık olacağını düşünüyorum ( tabi ki kat ve kat anlamlı). Bunun dışında Can arkadaşımın da dediği gibi yaz başlangıcı gayet güzel olabilir. Umarım güzel bir şey ayarlayıp hepinizi şehrimizde ağırlayabiliriz

Yorum Yap

Aslı EmreFdkr tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    18 Mart tarihi çok anlamlı olmasına rağmen inanın bana arabalarla çıkmayı, yürüyerek bile gezemeyiz. Ve hatırlatayım bu sene 18 Mart deniz zaferinin 100. yılı olacak o yüzden kat ve kat kalabalık olacağını düşünüyorum ( tabi ki kat ve kat anlamlı). Bunun dışında Can arkadaşımın da dediği gibi yaz başlangıcı gayet güzel olabilir. Umarım güzel bir şey ayarlayıp hepinizi şehrimizde ağırlayabiliriz
                    Emre kardeşim ben sizleri en iyi şekilde ağırlayaagımıza inanıyoruz belediye'den alınması gereken bütün izinleri alırız Trafik zaten bizde sıkıntı cıkmaz
                    Ama 18 mart günü etkinlik yaparsak hepimiz kahroluruz En iyisi ya yazın terchi etmek yada 1 öncesi yada 1 sonraki hafta yapmaktır

Yorum Yap

Konuyu çok geç görmekle beraber Çanakkale fikrine bir Çanakkale'li olarak seve seve varız. İzinler konusunda ben de yardımcı olabilirim...Ayrıca program konusunda da her türlü destek seve seve veririm
                      18 Mart konusuna kesinlikle karılıyorum, ayrıca 2015'de 100. Yıl olacağı için normalin ötesinde kalabalık olur.
                      1) R59 Cooper S '13
                      2) R60 LCI Cooper S '14
                      3) R50 Cooper '04

Yorum Yap

biz birlikte isek ; her yola , zamana geliriz
                        sigpic
                        R60 Countryman D / 34 BF 9050
                        R56 Cooper'S / 34 GVC 76

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                        X