Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Edirne Gezisi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Edirne Gezisi

Herkese merhaba,

Gelecek organizasyonlar arasına acaba bir Edirne gezisi katsak?
    Fikir ve yorumlarınızı bekliyorum
    1) 34 SM 670 - R56 Midnight Black JCW '13
    2) 34 SAM 16 - R56 White Silver JCW '13

Bize edirnede neler vaad ediyorsun
    doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
    2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
    3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
    4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
    5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
    6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
    7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
    8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

CİGEEEEEER

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
      16 AK 223 JCW09
      34 AKS11 JCW13

Yorum Yap

Ciger, cami, raki
        1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
        2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
        4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
        5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı DOA29 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Bize edirnede neler vaad ediyorsun
          Ciğer için neden gidilmesin Bi ara da Çanakkale gezintisi yapabiliriz hatta bende konu açayım

Yorum Yap

Öncelikle meşhur Edirne otobanında keyifli bir sürüş. Muhtemelen kulübün en güzel videolarından birini bu yolculukta çekebiliriz. Komple düzlüklerden ve pürüzsüz asfalttan oluşan bir yol çünkü. Ardından ciğerciler çarşısında ciğer, köfte, satır et, et olmak üzere bir öğle menüsü. Ardından Selimiye Camii gezisi. Sonrasında meşhur kavak ağaçlarının arasından arnavut kaldırımlı Kapıkule gümrük kapısına giden yolda tur ve kenarındaki cafelerde Meriç nehri manzarası eşliğinde çay-kahve-nargile. Gümrük kapısından önceki son çıkışta eski Yunan mahallesi, yine mükemmel fotoğraflar yakalayabiliriz. Bir başka ihtimal ise bir gece konaklama ile akşamleyin çergeler eşliğinde romen havası ile akşam rakısı ve "m"otele dönüş
            Tabii eğer kararlaştırılırsa organize etmek için gönüllüyüm, ve şu anda aklıma gelmeyen bir çok şey bulabiliriz

Yorum Yap

Aslı mertmaltepe34 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Öncelikle meşhur Edirne otobanında keyifli bir sürüş. Muhtemelen kulübün en güzel videolarından birini bu yolculukta çekebiliriz. Komple düzlüklerden ve pürüzsüz asfalttan oluşan bir yol çünkü. Ardından ciğerciler çarşısında ciğer, köfte, satır et, et olmak üzere bir öğle menüsü. Ardından Selimiye Camii gezisi. Sonrasında meşhur kavak ağaçlarının arasından arnavut kaldırımlı Kapıkule gümrük kapısına giden yolda tur ve kenarındaki cafelerde Meriç nehri manzarası eşliğinde çay-kahve-nargile. Gümrük kapısından önceki son çıkışta eski Yunan mahallesi, yine mükemmel fotoğraflar yakalayabiliriz. Bir başka ihtimal ise bir gece konaklama ile akşamleyin çergeler eşliğinde romen havası ile akşam rakısı ve "m"otele dönüş
              Tabii eğer kararlaştırılırsa organize etmek için gönüllüyüm, ve şu anda aklıma gelmeyen bir çok şey bulabiliriz
              Kardo ben varım be Ben kandım vaadlerine Kalmalı olursa çok daha güzel olur bence.
              sigpic

Yorum Yap

Aslı Mini17 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Ciğer için neden gidilmesin Bi ara da Çanakkale gezintisi yapabiliriz hatta bende konu açayım
                Aynen Çanakkale gezisini bende gündeme getirecektim zaten.Orada okuduğum için iyi biliyorum Kaleyi.Kalmalı yapabilirsek Şehitlik,Assos falan güzel olur.Ama havalar ısınsın da güzel zamanında gidelim.Yoksa yüz felci geçirmemiz kaçınılmaz (:
                sigpic

Yorum Yap

Aydinda ciğer şahane Camii ama park sikintisi var biraz.Bence bulgaristana gidelim hersey ayarlansin Aksami butun mini cooperlar çalınır Saka bi yana bence yunanistan gezisi yapabiliriz.Kisa tarafta bildigim cok guzel balikcilar var alexdandrapouli diye bi yer var orayada bi gezi yapilabiliriz.

Yorum Yap

Aslı MeOnYa tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Aynen Çanakkale gezisini bende gündeme getirecektim zaten.Orada okuduğum için iyi biliyorum Kaleyi.Kalmalı yapabilirsek Şehitlik,Assos falan güzel olur.Ama havalar ısınsın da güzel zamanında gidelim.Yoksa yüz felci geçirmemiz kaçınılmaz (:

Akşam üzeri bi konu açıcam neler yapabileceğimizi görüntülü bir şekilde koyucam Herkesin hayran kalacağı bir konu olacak.

Yorum Yap

Camii nin yanındaki belediye otoparkına yaklaşık 150 araç sığıyor, saatimizi ayarlayabilirsek sorun olacağını düşünmüyorum. Dediğin gibi Yunanistan gezisi çok güzel olur evet ama maddi olarak herkese uymayabilir (Yeşil sigorta, triptik, beynelmilel ehliyet vs). Ayrıca o kadar süre araç kullanmaya alışık olmayan arkadaşlar da olabilir. Gümrükte bekleme de cabası. Alexa. dan daha meşhur Makhri vardır bu arada ama İpsala sınırdan çıkılıyor ve bizim gerginlerin o yolu geçebileceğini pek düşünmüyorum Hem balık dediğin rakısız- uzosuz olmaz, alkollü araç kullanmaya karşıyız Ancak kalmalı bir Yunan organizasyonu forum içi değil de arkadaşlarla elbet ki düzenlenebilir

Aslı OGZ59 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Aydinda ciğer şahane Camii ama park sikintisi var biraz.Bence bulgaristana gidelim hersey ayarlansin Aksami butun mini cooperlar çalınır Saka bi yana bence yunanistan gezisi yapabiliriz.Kisa tarafta bildigim cok guzel balikcilar var alexdandrapouli diye bi yer var orayada bi gezi yapilabiliriz.

Yorum Yap

Edirneye git gel asagi yukari kac kmlik bir gezi olur bu
                        doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
                        2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
                        3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
                        4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
                        5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
                        6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
                        7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
                        8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Aslı DOA29 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Edirneye git gel asagi yukari kac kmlik bir gezi olur bu
                          Adam araba km yapacak diye korkuyor valla Kanka senin arabayı çekiciyle götürür getiririz
                          sigpic

Yorum Yap

Ciğerin resmini bulamadım cenk bonus olsun edirne gezisi guzel oluyor guzel.bi sehir.
                            IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Yahu forumda amma gezmek isteyen kisi varmis

Suan hem sene sonu hem isler derken biraz darlandik.. (is bakimindan) Dolayisiyla bu oneriler kesinlikle yonetim olarak degerlendirileceginden supheniz olmasin..

Edirne guzel fikir bencede, muhtesem bir otobana sahip. Sehirde cok guzel, Mert brom otopark olaylarini cozerse eger bir program yapilabilir.

Canakkale ozellikle Martta gidilmesi gereken biryer oldugu icin simdilik biraz ertelemekte fayda olacaginin kanaatindeyim
                              1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                              2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                              4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                              5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X