Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

MiniClubTR Yaza Merhaba Buluşması

Çöküş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Pazar gunu için varım

Polonezköy'de Cumhuriyet Park mı neydi öyle bir yer vardı güzeldi Çok fazla mekan var geniş çayırlı çimenli salıncaklı fileli vs. Fiyatlar da çok uyguna çıkıyor, hizmette de hiç mutsuz ayrıldığımı hatırlamam Polonezköy'deki farklı mekanlarda..

Polina gibi cix mekanlarda kazıklandığımızla kaldığımızı saymazsak Halka seviyesindeki yerler hep daha iyi olarak gördüm ben.

Veya basıp gidelim Sapanca'ya biraz yol yapalım

Yorum Yap

Aslı Tarik tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Pazar gunu için varım

Polonezköy'de Cumhuriyet Park mı neydi öyle bir yer vardı güzeldi Çok fazla mekan var geniş çayırlı çimenli salıncaklı fileli vs. Fiyatlar da çok uyguna çıkıyor, hizmette de hiç mutsuz ayrıldığımı hatırlamam Polonezköy'deki farklı mekanlarda..

Polina gibi cix mekanlarda kazıklandığımızla kaldığımızı saymazsak Halka seviyesindeki yerler hep daha iyi olarak gördüm ben.

Veya basıp gidelim Sapanca'ya biraz yol yapalım
      Tamamdir seni de yaziyorum oneriler guzel tesekkur ederim. Dedigin gibi biraz yol, konvoy, photo on the road tarzi seyler icin sapanca da tercih edilebilir
      1- 34 S 8665 - R56 Dark Silver S '09
      2- 34 VN 7962 - R53 Thunder Blue JCW GP '06
      3- 34 HK 9847 - R56 Pepper White JCW '13
      4- 34 BIG 87 - R56 Midnight Black JCW '11
      5- 34 VB 4432 - R53 Dark Silver JCW '05

Yorum Yap

Hangi pazar? Ben anlamadim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
        sigpic

Yorum Yap

Aslı Talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Hangi pazar? Ben anlamadim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
          Talha gun belli degil. Katilima gore netlestirecegiz. Buyuk ihtimal mayisin ilk haftasi olur.

Yorum Yap

Arkadaşım bu ekip varken beni sormadan yazman gerekiyordu

+1
            Volkan USER
            34 BCS 55

[FONT=Comic Sans MS]34 FU 4885 - R53 Pepper White CooperS "SOLD"[/FONT]
            [FONT=Comic Sans MS]34 BCS 55 - R56 Pepper White CooperS "Continues"[/FONT]

Yorum Yap

benden tavsiye şömine restorana gitmeyin.. geçen yıl yemeklerini yiyememiştik. yani sohbet güzeldi yedik gitti tabi ama ödediğimiz para ve yiyemediğmiz yemek direk kazıklandık sonucunu doğurmuştu

Yorum Yap

Bende varim!

GG 251 the Forced Cab!! 2.5 STI WRX Modded AEW Engine, Powershop Dyno 411hp, DuelL AG Bodykit & Interior, Ustsuz sarisin Ibiza guzelim, Gaddar rolling machine' im.. - Allah affeder, CiCi Cabrio affetmez!!

Yorum Yap

Ben de varim ama Evrimin dedigi gibi nereye ve ne kadara bilgisi gormek istiyorum!

34 HH 8854

Yorum Yap

Aslı mehmetdeniz tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Ben de varim ama Evrimin dedigi gibi nereye ve ne kadara bilgisi gormek istiyorum!

34 HH 8854
                    Hertür teklife acık birsey bu Burc tarafından acılmıs bir konu yani MINIClubTR official eventten ziyade beraber olalım beraber gidelim seklinde o yüzden herkes bildigi memnun kaldıgı yerlerden fiyat alır burada paylasırsa degerlendiriiz hep beraber karar veririz. Mesela sizin evvelsi gün gittiginiz yer nasıldı neresiydi fiyatları nasıldı filan?
                    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Hertür teklife acık birsey bu Burc tarafından acılmıs bir konu yani MINIClubTR official eventten ziyade beraber olalım beraber gidelim seklinde o yüzden herkes bildigi memnun kaldıgı yerlerden fiyat alır burada paylasırsa degerlendiriiz hep beraber karar veririz. Mesela sizin evvelsi gün gittiginiz yer nasıldı neresiydi fiyatları nasıldı filan?
                      Ah ok o zaman hemen firtina patlatalim herkes bildigini paylassin
                      Bizim yer baya bilindik yer cumhuriyet koy beyaz bahce coluk cocuk gidilebilecek yer
                      Servis iyidir istersek mangali biz yapabiliyoruz istersek onlar hallediyolar
                      Ha tanidigim var mi yok ama fiyatlari iyidir
                      Bi de cimenleri cok basarili bu sene

34 HH 8854

Yorum Yap

Ah ok o zaman hemen firtina patlatalim herkes bildigini paylassin
                        Bizim yer baya bilindik yer cumhuriyet koy beyaz bahce coluk cocuk gidilebilecek yer
                        Servis iyidir istersek mangali biz yapabiliyoruz istersek onlar hallediyolar
                        Ha tanidigim var mi yok ama fiyatlari iyidir
                        Bi de cimenleri cok basarili bu sene

34 HH 8854
                        Cumhuriyeti ben de severim güzel olduktan sonra heryer uyar maksat kazıklanmadan beraber olabilecegimiz biryerde hem karnımız doyuralım hem eglenelim

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

MiniClubTR Yaza Merhaba Buluşması

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Cumhuriyeti ben de severim güzel olduktan sonra heryer uyar maksat kazıklanmadan beraber olabilecegimiz biryerde hem karnımız doyuralım hem eglenelim
                          O zaman uygun bir yer ama cok kalabalik oluyo iyi organize olmak lazim bir de hava durumu bakilmali ormanda guzel pozlar cikabilir
                          Basik araclarin dikkatine yol buyuk oranda yeni asfalt ama calismalar devam ediyor mevcut yuksekliklariyle dikkatli sekilde ulasabilirler yannis hatirlamiyorsam 2 adet hiz kesme yukseltisi var yolda ??

34 HH 8854

Yorum Yap

O zaman uygun bir yer ama cok kalabalik oluyo iyi organize olmak lazim bir de hava durumu bakilmali ormanda guzel pozlar cikabilir
                            Basik araclarin dikkatine yol buyuk oranda yeni asfalt ama calismalar devam ediyor mevcut yuksekliklariyle dikkatli sekilde ulasabilirler yannis hatirlamiyorsam 2 adet hiz kesme yukseltisi var yolda ??

34 HH 8854
                            Mehmet Turgaya kız istemeye gidelim dedik 2.sene yıldonumunde Uludagda hem mangal yapıcaz hem kız istyicez Sanırım o konuyu görmediniz Turgay ayarlayacak yeri filan bildirecek ama tarih belli 18 Mayıs. arabalaraın her birine harfleri yapıstıracagız benimle evlenir misin seklinde cok arabaya ihtiyac var

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Gordum gordum abicim de baska plan yapiyodum ben 3gun tatile onun ayarini cekmeye calisiyorum hem o arada iki konu da netlesir dedim bekliyorum

34 HH 8854

Yorum Yap

34 HH 8854
                                Alen abinin de dediği gibi tamamen benim ortaya atmış olduğum bir şey olduğu için, herkesin mekan zaman önerisi sunmasını rica ediyorum. Tecrübe ettiğiniz, memnun kaldığınız bir yer olabilir. Şile tarafı da olur, sapanca da olur yeterki birlikte olalım Ekliyorum isimlerinizi.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X