Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

25.08.2013 MiniClubTR 1st Photo Shoot Day

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

25.08.2013 MiniClubTR 1st Photo Shoot Day

Eveeet uzun zamandır yapmak istediğimiz (Alienlove'ın da isteğidir) fotoğraf çekim günümüz için bu konuyu başlatıyorum.

Sizlere de uygunsa bu organizasyonda buluşalım, görüşelim, sohbet muhabbet esnasında Mini'lerimizin fotoğraflarını çekelim

Fikirlerinizi bekliyorum, pazar günü kimlere uygun? Mekan önerisi de alabilirim

zbf3.jpg

Beni bilen bilir mekan zaman gözetmeksizin 2 numaralı Angel olarak orada olurum

Yorum Yap

Aslı Evrim Ergin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Eveeet uzun zamandır yapmak istediğimiz (Alienlove'ın da isteğidir) fotoğraf çekim günümüz için bu konuyu başlatıyorum.

Sizlere de uygunsa bu organizasyonda buluşalım, görüşelim, sohbet muhabbet esnasında Mini'lerimizin fotoğraflarını çekelim

[ATTACH=CONFIG]1873[/ATTACH]
      Çok güzel bi event olur Avrupa Yakası'ysa bana uyar.

Yorum Yap

Hayirlisi olsun
        Mekan olarak Izmir cok uygun bence.. Deniz var, kum var
        www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Ankara'da olsa kesin gelirdim

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Hayirlisi olsun
            Mekan olarak Izmir cok uygun bence.. Deniz var, kum var
            Aslı phdserkan tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Ankara'da olsa kesin gelirdim
            ilk çekimimizi tamamlayalım, beğenirseniz, şehir şehir gezerim artık

Yorum Yap

Aslı Evrim Ergin tarafından gönderilmiş Mesajı göster

[ATTACH=CONFIG]1873[/ATTACH]
              Hayırlısı olsun
              Hafta sonu için net bir planım yok ama musait olursam bende ugramak isterim.

Yorum Yap

ÇOk güzel bi fikir bu sohbet muhabbet dolu güzel bi buluşma olucak inşallah mekanı belirlemek lazım biran önce
                IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

haftasonu tatile çıkıyorum, size iyi eğlenceler.
                  sigpic

Yorum Yap

fotoşok uygulaması mevcut mu ?
                    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      fotoşok uygulaması mevcut mu ?
                      mevcuttur

bu arada arkadaşlar, bugün anadolu yakası sahilini baştan sona tuzlaya kadar gidip gelerek bi keşfettim, çekim için ilginç mekan bulamadım. gözümden kaçan yerler olabilir ama genel olarak toplanabileceğimiz yerlere baktığımda "otopark konsepti" yakalayabileceğimizi gördüm. eğer otopark konsepti olacaksa ki olabilir, halihazırda pazar günü boş olan bir açık otoparkımız mevcuttur bostancı'da, aslında benim studio'nun da olduğu yerden bahsediyorum. geniş alandır, yayıla yayıla yapabiliriz çekimimizi.

kartal'daki kum deposuna baktım, olmaz.
                      pendik sahildeki büyük çadırların olduğu yere, pazar alanı diye geçiyor orası heralde?, baktım, olabilir ama pazar günü ne durumda oluyor bilmiyorum
                      daha farklı yerler için de gezip dolaşıp bakmak lazım. akşam yine bi tur atarım, bakalım kısmet..

akşam için planım beylerbeyi/anadolu kavağı sahil şeridini gezmek.

avrupa yakasından da fikirlere açığız tabi ben anadoluda olduğum için buralarda geziyorum

mesela kabataş ido'nun yanındaki çay bahçesinde de büyük bir otopark vardı yanlış hatırlamıyorsam? boğaz manzaralı olsun derseniz yer ayırtabiliriz

mekan sorunu çözülürse gerisi kolay... Buluşma saati de 16:00 olsun, öğle güneşinden biraz kurtulalım..

son bir fikir: maslak sanayi

Yorum Yap

ya aslında özel izin işini çözebilirsek, Mashattan bu iş için çok uygun.
                        1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                        2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                        4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                        5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Ataköy Marina'da güzel çekim yaparız aslında ancak o kadar miniiyi içeri aynı anda alırlarsa birşey yapacağımızı anlarlar ya tek tek giricez ya da izin alıcaz

Yorum Yap

Ben beykozdayim aslinda arkasi komple bogaz olan bir otopark var ama deniz kenarini ayarlayabilirmiyiz bilmiyorum.

Yorum Yap

Muhabbete orada olurum. Kayınbabamı özledim ( Alen abi )

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X