Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

19 MAYIS 2013 MINI Club TURKIYE 1.KURULUS YILDÖNÜMÜ

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    detaylar mayıs basında
    Kusura bakmayın ama, Istanbul dışından gelmeyi planlayan insanları böyle bir durumda hiçe sayıyorsunuz, İnsanlar ona göre okul, iş vb izin alacak, bilet bakacak yada toplanıp beraber araçlarla gelecek. 20 gün kala mı netleşecek bu organizasyon?

Ben 3 hafta kala iş yerimden izin alamam bilginiz olsun.

Yorum Yap

Aslı orcun tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Kusura bakmayın ama, Istanbul dışından gelmeyi planlayan insanları böyle bir durumda hiçe sayıyorsunuz, İnsanlar ona göre okul, iş vb izin alacak, bilet bakacak yada toplanıp beraber araçlarla gelecek. 20 gün kala mı netleşecek bu organizasyon?

Ben 3 hafta kala iş yerimden izin alamam bilginiz olsun.
      Abi kesinlikle katiliyorum. Bence coktan detaylar kararlastirilip bizlere duyurulmali. Zaten bilen bircok seyi biliyor. Acikcasi bence devlet sirrida degil sonucta normal bulusmalarda yapildigi gibi yapilacaklar hususunda gorusebilinir. Mayis basina kalirsa katilmak isteyen bircok kisi izin alamadigindan veya baska bir isi oldugundan katilim saglayamayacak. Ben eger olursa aracimla gelmek istiyorum ama Mayis basina kalirsa organizasyonun netlik kazanmasi kendim bile gelemeyebilirim.

IZM-5655-TCHB

Yorum Yap

Herkes biletini 18 akşamına ya da 19 sabah erkene alabilir ne de olsa programın olacağı gün belli. Yine de şehir dışından gelmek isteyenlere katılıyorum hadi ankara falan son dakika araba ile bile gelir ama Nihat gibi Antalya'dan falan gelmek isteyenlere sıkıntı olacaktır bu sürpriz hazırlığı

Yorum Yap

Bu konuda kusurabakmayın ama bende sitem edicem. Hem program hala belli değil hemde doğrudüzgün fikir alınmada İstanbul da olucak denildi. Bence bir oylama yapılmalıydı sonuçta ne sadece istanbul dan ne izmir den nede ankaradan ibaret değiliz. Kesinlikle ortak bir nokta belirlen seydi herkes yol yapar türkiyenin heryerinden miniler gelmiş olurdu. Bu benim kendi fikrim ama türkiye çapında hatta dünya çapında bir topluluğun belli bir merkezi olmamalı. Eğer ortak bir noktada buluşulmuyor ise Her şehir için aynı günde kuruluş şerefine organizasyonlar düzenlenmesi en mantıklısı olur.
          sigpic[FONT=Comic Sans MS]which is LOVE??? [/FONT]

Yorum Yap

Aslı kaanunal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Abi kesinlikle katiliyorum. Bence coktan detaylar kararlastirilip bizlere duyurulmali. Zaten bilen bircok seyi biliyor. Acikcasi bence devlet sirrida degil sonucta normal bulusmalarda yapildigi gibi yapilacaklar hususunda gorusebilinir. Mayis basina kalirsa katilmak isteyen bircok kisi izin alamadigindan veya baska bir isi oldugundan katilim saglayamayacak. Ben eger olursa aracimla gelmek istiyorum ama Mayis basina kalirsa organizasyonun netlik kazanmasi kendim bile gelemeyebilirim.

IZM-5655-TCHB
            benden bunu anlatmak istemiştim.

Aslı c.A.n tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Herkes biletini 18 akşamına ya da 19 sabah erkene alabilir ne de olsa programın olacağı gün belli. Yine de şehir dışından gelmek isteyenlere katılıyorum hadi ankara falan son dakika araba ile bile gelir ama Nihat gibi Antalya'dan falan gelmek isteyenlere sıkıntı olacaktır bu sürpriz hazırlığı
            abi öyle diyorsun da, 19u günü birlik bir event mi olacak? Yoksa 2günü yayılmış farklı bir event mi? Ona göre gidiş dönüş ayarlanmalı, araba, uçak yada her neyse..

Aslı C@N tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Bu konuda kusurabakmayın ama bende sitem edicem. Hem program hala belli değil hemde doğrudüzgün fikir alınmada İstanbul da olucak denildi. Bence bir oylama yapılmalıydı sonuçta ne sadece istanbul dan ne izmir den nede ankaradan ibaret değiliz. Kesinlikle ortak bir nokta belirlen seydi herkes yol yapar türkiyenin heryerinden miniler gelmiş olurdu. Bu benim kendi fikrim ama türkiye çapında hatta dünya çapında bir topluluğun belli bir merkezi olmamalı. Eğer ortak bir noktada buluşulmuyor ise Her şehir için aynı günde kuruluş şerefine organizasyonlar düzenlenmesi en mantıklısı olur.
            Tüm Türkiye'yi kapsayan ağırlıkla 3 büyük ilden üye sayısına sahip bir organizasyon için gerekirse 1 gün başka yerde 1 gün başka yerdede olabiliriz örnek çanakkale-istanbul gibi.

Ek olarak bu tarz bir organizasyon için ortalama bir maliyet hesaplanır, bizlerde katkıda bulunuruz. Sponsorluk durum nedir ? Bu işe sponsorları katmadan da bu kadar kişi çözüme gidebilmeliyiz. Her gelen kişi, kendisiyle birlikte yanında gelen kişi sayısına göre ücretini ödesin.
            En son düzenleyen orcun; 07-04-13, 19:23.

Yorum Yap

Abi gunubirlik bir event olucak. Ona gore ayarlama yapacagiz. Event Istanbul icinde olacak. Ayarlamalarida buna gore yapacagiz gibi gorunuyor

IZM-5655-TCHB

Yorum Yap

Ortak bir nokta olsa katilimi herkes minisi ile yapabilirdi ama istanbulda olmasi diger sehirler icin zorlayici, ucakla geldikten sonra ne anladim bu isten

Acikcasi ben canakkale vs. de olur ve uzaktan gelenleri de dusunursek gece konaklamali olabilir diye dusunmustum.

Yorum Yap

Biraz ben konusayim,

Soylediklerinize hem katiliyorum hemde katilmiyorum.
                  Bu organizasyonu en cok katilimi saglayabilmek adina Istanbul'da yapmak istedik. Sonucta hepimiz kendi sehirlerimizde istedigimiz zaman bulusabiliyoruz ama toplu bir organizasyon icin en mantikli yer Istanbul.
                  Bireysel durumlariniz nedir bilemem tabi. Ben daha kendiminkini bilmiyorum. ve planlarimi insallah bir terslik olmaz da gidebilirim diye yapiyorum.
                  Planin netlesmemesinin sebebi ise sponsor ile gorusmelerin suruyor olup bir orta yol bulma cabasidir.

Kulup kurulali 10 ay olmus, 2 aydir ne yapsak diye dusunup ugrasyoruz. Organizasyona daha 1.5 ay varken, 1.5 hafta kalmis gibi paniklemeyin bence. Sitem etmek icin biraz acele etmiyor musunuz?
                  Eminimki bircogunuz sehir disinda da olsa arabanizla geleceksiniz. Bilet aldim, yandi derdi de yasamayacaginizi dusunuyorum. Kalmali da olsa pazartesiye sarkmadan cumartesi+pazar yapmaya calisiyoruz ki kimse dersinden, sinavindan, isinden olmasin..

Bu sefer Istanbul'da olur, yazin yada baharda Izmir'de, 10 Kasim'da Ankara'da olur. Guzel de olur bence?
                  www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı Jcw izmir tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Ortak bir nokta olsa katilimi herkes minisi ile yapabilirdi ama istanbulda olmasi diger sehirler icin zorlayici, ucakla geldikten sonra ne anladim bu isten

Acikcasi ben canakkale vs. de olur ve uzaktan gelenleri de dusunursek gece konaklamali olabilir diye dusunmustum.
                    Uzaktan gelen derken kime gore uzak abi? Canakkale Orcun'a daha zor mesela?

Kaan zaten her hafta sonu Istanbul'da. Baktik ki o hafta gelmiyor, Kerem ve Aren ucuza bir parca ayarlayip aklini celerler, kesin gelir
                    www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Uzakten gelen derken kime gore uzak abi? Canakkale Orcun'a daha zor mesela?

Kaan zaten her hafta sonu Istanbul'da. Baktik ki o hafta gelmiyor, Kerem ve Aren ucuza bir parca ayarlayip aklini celerler, kesin gelir
                      O nedemek haktan ?
                      1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                      2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                      4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                      5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        O nedemek haktan ?
                        Nesini anlamadin Kerem?
                        www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Nesini anlamadin Kerem?
                          Parca ayarlamaya gerek yok. Ararsam yarin gelir zaten Kaan. Biraz bozulur bu dusuncene Kaan, o yuzden soyledim
                          Kotu niyetli birsey demek istemedigini ben anliyorumda herkes anlayamayabilir
                          1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                          2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                          4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                          5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Arkadaşlar buluşma tarihi belli 19 mayıs ve 19 mayısa 1,5 ay var .

Organizasyon için belirlenen şehir İstanbul, biz mayıs da bir gün buluşma ayarliyacağız tarih belli değil şehir hiç belli değil demiyoruz. Şehir , tarih net ayrıca 19 mayıs pazar sadece organizasyonun içeriğini netleştirmeye çalışıyoruz herkes 19 mayıs pazar İstanbula gelicekmiş gibi ayarlasın siteme serzenişe lüzüm yok .

Yorum Yap

Herkese teker teker yazmayacagım sadece bir kere yazacagım ,

Arkadaslar biz 19 Mayıs da kurulus için bir organizasyon yapacagımızı 2 ay öncesinden duyurduk ve bunun İl dışında filan da olacagını söylemedik,ayrıca herkesin colugu cocugu işi okulu var buna biz birsey yapamayız, yer İstanbul ve yapacagımız yerler su anda sezon dısı oldugu için bize fiyat veremiyorlar, size zaten hersey belli oldugu zaman haber verecegimizi soyledik ve neredeyse 1.5 ay zaman var 19 mayısa, panik olmanıza da gerek yok buradan Istanbuldan 50 araba cıkıp bir yere gitmemiz cok zor acıkcası İstanbul dısından geleceklere de arabayla gelmek istemezlerse arabalarımızda herzaman yerimiz mevcut. Lütfen biraz sabırlı olun ki yapacagımız şeyi de zevkli bir şekilde organize edelim..
                              LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                Parca ayarlamaya gerek yok. Ararsam yarin gelir zaten Kaan. Biraz bozulur bu dusuncene Kaan, o yuzden soyledim
                                Kotu niyetli birsey demek istemedigini ben anliyorumda herkes anlayamayabilir
                                Bu konuda sen, Kaan, Aren yanlis anlamasin yeter bosuna gulucuk koymadim sonuna. Ama madem konusu acildi,

Ey ahali Kaan iki eli kanda olsa isine yarayacak parca bulursa Yemen'e bile gider. Bulusmaya gelemem derse hemen doner sermayeden parca ayarlayalim

Sent from Beko Su Sebili..
                                www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X