Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

KaanUnal istanbul'da!

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı YAGCI tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Sesli güldüm Murat Abi'm benim sen çok yaşa iyimi tamam mı Kaan Murat Abi'ni dinle kalın giyindim

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Aslinda battaniyenin anavatanina gore degisir ama :P yinede kalin giyindim diyorum abi

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Yorum Yap

Aslı kaanunal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Tamamdir abi yarin sana ihtiyac var su benim eksikleri seninle toparlayalim

Gel kanka konuşuruz aman dikkat et ama İstanbul tayfası tehlikelidir malum neler duyuyoruz

Yorum Yap

Aslı ARENIMO tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Gel kanka konuşuruz aman dikkat et ama İstanbul tayfası tehlikelidir malum neler duyuyoruz
        Sevgili Istanbul Tayfasi; tehlikeli degilsiniz ama 'gonul calicisiniz'! Biz Izmir koyumuzde limiti dusuk buyuk hayallerle yasadigimizdan Istanbul'a bir arkadas yollarken sakralarinin acilip kumbaralarinin bosalmasindan korkuyoz.

Azicikta kiskancliktan bizimkisi Kaan'in MINI'sinin sikir sikir olmasindan... :-) Tabiiki anladim ben konuyu. :-) Derim ki 'Kaan hepimize 'Manisa Kofte' ziyafeti cekti, aklini celmeyin cok, ayagini 'battaniye'ye gore uzatsin... Olan bizim 1,5 koftelere oluyo....

Yoksa tehlikeniz duydugunuz gibi yikici degil yapici... yapici....

Yorum Yap

Murat abim ben bilmem ben anlamam beni az çok tanıyosun bir parçayı pahalıysa gereksize aldırmam bana bu gün kim birşey sorsa yardımı oldum oluyorum bundada çok mutlu oluyorum bu zamana kadar birçok arkadaşımın aracı ile ilgilendim fikir verdim çabaladım en yakınımdakiler bilirler tanırlar ama işte uzak mesafeden bilmiyorum nasıl duruyo bilmem ama sanki bu işlerden menfaatmiz varmış gibi duyumlar alıyorum o zaman tepem atıyo abi benim çok şükür bu işlerden gelicek hiç bir şeye ihtiyacım yok varsa başa düşüncesi olan çok delikanlı arkadaşlarım bana bir zahmet ulaşssınlar bir konuşalım insanlara çamur atmak kolay

içim o kadar rahat ki anlatamam demekki yapılan işler bazılarının çok zoruna gidiyor olmalı demekki başarılı işler yapılıyo yardım ediyoruz artık kimseyi geçmişteki gibi düttürmüyoruz e normal insanların canları sıkılablir : D Murat abim sözlerim meclisden dışarıdır

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Taksim otelleri cetrefillidir Kaan dikkat et.

Olurda 'battaniye lazim mi abi?' diye sorarlarsa direkt 'yok ben kalin giyindim geldim filan de'!!!

P.S: Yanlis anlamayin adam hem genc hem Ege'den, tufaya getirmesinler diye yaziyorum. Yane 'faydali bilgi'. Zaten forumumuz bir nevi 'Mini'lerin kardesligi' degil mi?

Birdostman
            Aslı kaanunal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Eyw abi dikkat ederim sakata gelmeyelim tabi

siz bi rahat olsaniza ben onu guvenilecek bi yer bilmesem hic olaya girisirmiyim.. hayret piseeey
            gerci kaan sen bizede cok guvenme biz cok cakaliz bizle cok takilma hahahahahahah

Sent from my Ericsson GH688 using Tapatalk UHF v2
            sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Murat abim ben bilmem ben anlamam beni az çok tanıyosun bir parçayı pahalıysa gereksize aldırmam bana bu gün kim birşey sorsa yardımı oldum oluyorum bundada çok mutlu oluyorum bu zamana kadar birçok arkadaşımın aracı ile ilgilendim fikir verdim çabaladım en yakınımdakiler bilirler tanırlar ama işte uzak mesafeden bilmiyorum nasıl duruyo bilmem ama sanki bu işlerden menfaatmiz varmış gibi duyumlar alıyorum o zaman tepem atıyo abi benim çok şükür bu işlerden gelicek hiç bir şeye ihtiyacım yok varsa başa düşüncesi olan çok delikanlı arkadaşlarım bana bir zahmet ulaşssınlar bir konuşalım insanlara çamur atmak kolay

içim o kadar rahat ki anlatamam demekki yapılan işler bazılarının çok zoruna gidiyor olmalı demekki başarılı işler yapılıyo yardım ediyoruz artık kimseyi geçmişteki gibi düttürmüyoruz e normal insanların canları sıkılablir : D Murat abim sözlerim meclisden dışarıdır
              Uuuuhh cok sert
              cok cikarcisin Aren

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Uuuuhh cok sert
                cok cikarcisin Aren

Eee ne yaparsin cikarcilik hayat tarzim komik oluyolar iste

Bu benim isim degil hobim kimisi rc ucak ucurur kimi yuzdurur kimi yolda kullanir kimi maket yapar kimi resim cizer benimde hobim arabamla ugrasmak elden gelen kadarda yardimci olmak istanbul tayfasi tehlikeli e Kaan akillanmadin mi olum 1 kere geldin 2. Kez geliyosun hahaha kanka bosver yarin mezzaluna ya gideriz en buyuk kazigi orda yiyoruz haha

Yorum Yap

Ferrarisini satan bilge gibi .. R50 sine Cusco takan bilge der ki ....
                  Aklini almayin ogrenci bilge Kaan'in, olan bizim 1,5 koftelere oluyo...
                  Mecliste bole dusunuyo. Kulaktan kulaga oyunu gibi. Bakiyon en sonda farkli bisey cikiyo.
                  Ben de olsam size danisirdim ilk once 'Zalim&Gergin Miniciler'
                  Limitlerini zorlamayin bak battaniyenin 'memleketini' soruyor Kaan. :-)
                  Hadi yapin guzel seyler bizim Izmir'imizin roadster'ina, biz de kiskanalim. Takilmayin baska seylere...

Yorum Yap

Bu benim isim degil hobim kimisi rc ucak ucurur kimi yuzdurur kimi yolda kullanir kimi maket yapar kimi resim cizer benimde hobim arabamla ugrasmak elden gelen kadarda yardimci olmak istanbul tayfasi tehlikeli e Kaan akillanmadin mi olum 1 kere geldin 2. Kez geliyosun hahaha kanka bosver yarin mezzaluna ya gideriz en buyuk kazigi orda yiyoruz haha
                    mefaatci haci yaa sali aksam cumburcemaat yemek yiyelim ayarlayin programinizi luttfeeeen coh reca edecumm..

istanbul tayfasi sabikali bi de diosun istanbulu izmiri yok diye ah arenimo ah..

neyse konumuz dagilmasin sali gunu bizde bi aksam cookpointte mantiya mi dussseeek yaa gerci biz 10kisi gitsek oraya sena bize yemek yetistiremez hahahahahahahha

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Benim program cok dolu bu hafta sadece Kaan yarin gelicek diye isimi ona gore ayarladim yolumu oraya dusurdum gerisinde benden pas bi cumam bostu onuda kekutum doldurdu haha

Ben. Ayirmam minici benim icin istanbul izmir van farketmez

Yorum Yap

Abi bugune kadar kazik yemissem sonuc buysan devam edelim o zaman ben gayet memnunum (yanlis yerlere cekilmesin kazik filan ) Mezzaluna ya da deger be

Yorum Yap

Kardsim yine gelse ya istanbula

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Kaan Unaldan haberi olan?
                            LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Ozelden yazdim cevap gelmedi...
                              Mini cooper s cabrio r57 pepper white 09

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                Ufaktan bir org duzenlemek lazim, ancak sali mumkun deil. Ben yarin aksam Kaan kardesimi Pizza birayla senlendiricem gerisi ekibin isi olsun, sali da kacamak yapmaya calisirim ama zor gibi

Hanim darladi bu ara bende light erkek modeline gidiorum sanirim..

EskiDaşFirinKekuti
                                bu moda geri dönmek istiyorum ya
                                1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                                2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                                4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                                5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X