Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

BOM Akademi performans surus egitimleri

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

BOM Akademi performans surus egitimleri

3 Haziran tarihinde Körfez Yarış Pisti'nde Performans Sürüş Eğitimi düzenlenecektir.

Eğitim ile ilgili detaylı bilgileri http://www.bomakademi.com/performans-surus-egitimi.aspx sayfasından öğrenebilir, eğitim programını ekte görebilirsiniz.

Eğitime katılabilmek için en az 3 yıllık ehliyete sahip olmanız gerekmektedir.

Not: 3 Haziran Performans Sürüş Eğitimi'ne kesin kayıt yaptırmak için ekteki kayıt formunu doldurup göndermenizi ve 1.500 TL + KDV (KDV Dahil 1.770 TL) eğitim ücretini aşağıdaki hesaba yatırıp, dekontu benimle paylaşmanızı rica ederim.

Alıcı adı: Ağaçkakan Motorsporları ve Tic. Ltd. Şti.
    Garanti Bankası
    TL IBAN: TR 07 0006 2000 1400 0006 2944 19
    Açıklama: 3 Haziran 2018 PSE Ödemesi

Saygılarımla,

Ahmet Köseleci
    Team Manager

www.borusanotomotivmotorsport.com
    www.facebook.com/borusanotomotivmotorsport
    www.bomakademi.com
    www.agackakanmotorsport.com
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    3 Haziran tarihinde Körfez Yarış Pisti'nde Performans Sürüş Eğitimi düzenlenecektir.

Eğitim ile ilgili detaylı bilgileri http://www.bomakademi.com/performans-surus-egitimi.aspx sayfasından öğrenebilir, eğitim programını ekte görebilirsiniz.

Eğitime katılabilmek için en az 3 yıllık ehliyete sahip olmanız gerekmektedir.

Not: 3 Haziran Performans Sürüş Eğitimi'ne kesin kayıt yaptırmak için ekteki kayıt formunu doldurup göndermenizi ve 1.500 TL + KDV (KDV Dahil 1.770 TL) eğitim ücretini aşağıdaki hesaba yatırıp, dekontu benimle paylaşmanızı rica ederim.

Alıcı adı: Ağaçkakan Motorsporları ve Tic. Ltd. Şti.
    Garanti Bankası
    TL IBAN: TR 07 0006 2000 1400 0006 2944 19
    Açıklama: 3 Haziran 2018 PSE Ödemesi

Saygılarımla,

Ahmet Köseleci
    Team Manager

www.borusanotomotivmotorsport.com
    www.facebook.com/borusanotomotivmotorsport
    www.bomakademi.com
    www.agackakanmotorsport.com
    Abi güzel düşünülmüş bir org. bende önceden eğitimini aldığım için arkadaşlara tavsiye ediyorum hakikaten faydası oluyor boş bir eğitim değil yani bence katılması gerekilen bir organizasyon katılan arkadaşlar fazlasıyla faydasını görecektir.
    - 34 KS 1309 2014 cooper S
    - 34 TM 8031 2006 GP
    - 34 BKS 90 2009 JCW- (DEV20) Project 400+
    - 34 NOS 33 2003 Cooper S

Yorum Yap

Aslı Tunc Jcw tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Abi güzel düşünülmüş bir org. bende önceden eğitimini aldığım için arkadaşlara tavsiye ediyorum hakikaten faydası oluyor boş bir eğitim değil yani bence katılması gerekilen bir organizasyon katılan arkadaşlar fazlasıyla faydasını görecektir.
      evet ben de ilk katilanlardanim bu egitimlere Ahmet yakin arkadasimizdir ve konusunda cok iyidir. Kesinlikle bizimkiler gibi performansli araca kullanicilarinin bu egitimi almasini tavsiye ederim.

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        evet ben de ilk katilanlardanim bu egitimlere Ahmet yakin arkadasimizdir ve konusunda cok iyidir. Kesinlikle bizimkiler gibi performansli araca kullanicilarinin bu egitimi almasini tavsiye ederim.
        sen Prius kullanmiyor musun?
        www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          sen Prius kullanmiyor musun?
          Tesla roadster bekliyorum

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Hazırlanıyor...