Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Motor kaput takozu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Motor kaput takozu

Sevgili forum sakinleri resimdeki motor kaput takozu tahminen temizlerken düşmüş inanilmaz ses yapiyor yardimci olurmusunuz nerden bulabilirim

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Eklenen Dosyalar

Abi herhangi bir ustaya gostersen bile yardimci olabilir. Sanirim japonlar ile ayni bizdeki kaput takozlari.
    Illaki orjinal vs olsun diyorsaniz, AYNye ugrayin derim. Kolayca hallederler. Sonrasinda ufak bir ayarda gerektirir ama
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Abi herhangi bir ustaya gostersen bile yardimci olabilir. Sanirim japonlar ile ayni bizdeki kaput takozlari.
      Illaki orjinal vs olsun diyorsaniz, AYNye ugrayin derim. Kolayca hallederler. Sonrasinda ufak bir ayarda gerektirir ama
      Hakli olabilirsiniz ama benim dükkan i birakma şansim yok eger olursa orjinal kargo ile alip sonrada yapistirmayi planliyorum eger bulamassam zaten kendi imkanlarim ile bisiler yapmayi dusunuyorum varsa kolayda alip takmak isime geliyor acikcasi yanliz okadar ufacik bir plastik parca inanilmaz ses yapiyor bildiginiz gibi degil böyle bir parca niye sabit olmaz anlamiyorum

Yorum Yap

yerine idareten boyutu uyan bir markaninki takilabilir aslinda, su an hayal edebiliyorum ne kadar sinir bozucu bi ses oldugunu
        doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
        2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
        3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
        4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
        5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
        6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
        7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
        8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Aslı DOA29 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          yerine idareten boyutu uyan bir markaninki takilabilir aslinda, su an hayal edebiliyorum ne kadar sinir bozucu bi ses oldugunu
          Ya bildigin gibi degil sanki ön tarafta kapağı kapanmamis tencere varmis gibi baktim ettim ama uydurma bisi de yapilacak bir yer degil cunku 2 cm uzunlugunda ve degisik gecmeli bakalim nasil halledicem servis ile gorustum o parcayi anlatana kadar canim cikti getiriz falan dediler ama bakalim ne olacak

Yorum Yap

Pathfinder'da başıma gelmişti. Gerçekten sinir bozar, bide yamuk duruyodu benimki
            1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
            2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
            4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
            5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Pathfinder'da başıma gelmişti. Gerçekten sinir bozar, bide yamuk duruyodu benimki
              Yamuk durma olayi yok baktim fakat nereye dokundugunu çözemedim gorunmuyor acaba tokoz yok diye sallanica kaputun kilidi ses yapiyor olabilirmi ama ses direk sol dan geliyor şöför tarafindan yani hatta çok düşük hizda giderken hizli bir sekilde slanom yapincada geliyor uyuz etti beni 😯bozuk yerden gecerken koltuktan kalkiyorum pisikolojik olarak acayip ses takintiliyimdir zaten 😒😒😒

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
              X