Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Sorunlarım ve sorularım !

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Sorunlarım ve sorularım !

Merhaba,

(Aracım Mini One 2009 1.4 Otomatik Vites)

- Anahtar kişiselleştirme ile ilgili bir bilgi verirmisiniz? Nasıl oluyor ? ve ne imkanlar sunuyor?
    - Aracımın anahtarında bulunan kilit aç düğmesine basılı tuttuğumda camlar açılıyor fakat aynı biçimde kilitle tuşuna basınca camlar kapanmıyor (enteresandır anahtarı kapğının kulpuna taktığımda camlar kapanıyor ? Bu bir sorun mu? Çözümü nedir?)
    - Aracım 130 TL ye depo full doluyor. Bununla şuan (1 haftalık süre) 450-500 km yol gidebildim! Henüz bitmedi ama son 2 ışık. Normalmi? (Ayağımı gazdan alamıyorum. bastıkça basasım geliyor. İlk mini heycanı ile abartmış olabilirim.)
    - Şu teyip üzerinde yer alan telefon düğmesi nedir ne işe yarar?
    - Aux kablo aldım telefonu bu şekilde aracın ses sistemine bağlayıp arama yapabiliyorum güzel birşey fakat telefon çalınca manuel olarak teyipten aux a geçmem gerekiyor, bunun bir yolu yokmu ?
    Sorularım bunlar..

Teşekkür ederim.

Aslı ecakar tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Merhaba,

(Aracım Mini One 2009 1.4 Otomatik Vites)

- Anahtar kişiselleştirme ile ilgili bir bilgi verirmisiniz? Nasıl oluyor ? ve ne imkanlar sunuyor?
    - Aracımın anahtarında bulunan kilit aç düğmesine basılı tuttuğumda camlar açılıyor fakat aynı biçimde kilitle tuşuna basınca camlar kapanmıyor (enteresandır anahtarı kapğının kulpuna taktığımda camlar kapanıyor ? Bu bir sorun mu? Çözümü nedir?)
    - Aracım 130 TL ye depo full doluyor. Bununla şuan (1 haftalık süre) 450-500 km yol gidebildim! Henüz bitmedi ama son 2 ışık. Normalmi? (Ayağımı gazdan alamıyorum. bastıkça basasım geliyor. İlk mini heycanı ile abartmış olabilirim.)
    - Şu teyip üzerinde yer alan telefon düğmesi nedir ne işe yarar?
    - Aux kablo aldım telefonu bu şekilde aracın ses sistemine bağlayıp arama yapabiliyorum güzel birşey fakat telefon çalınca manuel olarak teyipten aux a geçmem gerekiyor, bunun bir yolu yokmu ?
    Sorularım bunlar..

Teşekkür ederim.
    1- anahtar kişiselleştirme su sekilde oluyor , aracınızla verilen yedek anahtara ayrı radyo istasyonları , dil secenegi veya aracın diger ayarlarını yapabiliyorsunuz böylece aracınızı mesela eşiniz varsa o kullanıyorsa kendi radyo ayarları o anahtara kaydoluyor

2- anahtara basınca acılır ama kapanmaz guvenlik sebebi ile

3- aracınız gayet normal yakıyor venimkini duymak dahi istemezsiniZ

4- telefon dugmesi bir işe yaramaz aracınozda bluetooth opsyonu yoksa

5- aux ile idare edeceksiniz veya parrot ın direksyona entegre edilebilen sistemi konusunda yardımcı olmaya calısırız

birsey degil
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Süper sin. Teşekkür ederim

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yap

Aslı ecakar tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Süper sin. Teşekkür ederim

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi