Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Mini One 2009 Kullanım Kılavuzu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Mini One 2009 Kullanım Kılavuzu

Merhaba arkadaşlar. Yakın zamanda 2009 model Mini One aldım.
    Aracım ingiltere den getirilmiş (Ben Kıbrıs'ta yaşıyorum) kullanım klavuzu ingilizce. Ne kadar aradıysam türkçe bir kılavuz bulamadım. Aracın detaylarını, özelliklerini bilmiyorum, internetten araştırdığım kadarıyla kurcaladım ama yeterli olmadı.
    Aranızda bu araca ait kullanım klavuzuna sahip olan varmı ? Nerden bulabilirim? (Benzer bir modele ait kılavuzda işimi görebilir.)

Teşekkürler.

ebayde denediniz mi yazmıstım ama turkce ne isi var Ebayde. Borusanı arayabilirsiniz bence ellerinde olma ihtimali olabilir.
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

İlgin için teşekkür ederim. Borusan ı aradım. Fakat bu model türkiye de olmadığı için (2009 Mini One AT) kalağu bizde mevcut değil dediler. Benzer bir araç a ait kullanım klavuzununda işime yarayacağını varsa bunu göndermelerini istedim fakat olumlu bir sonuç alamadım.

Yorum Yap

Kullanma klavuzunu kullanmayın kurcalayıp bulun bence bılemedıklerıde buradan cozerız
        IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Kullanma klavuzunu kullanmayın kurcalayıp bulun bence bılemedıklerıde buradan cozerız
          Aynen sorun soyleyelim biz severiz kurcalayıp sonra resimlerle anlatmayı
          LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslında çok kurcaladım hatta bir ara sapıttı Arabayı açınca camlar enteresan biçimde biri yarım biri tam açılıyor farlar yukarı aşağı oynuyor bir de arada bir anahtardan kiliç aç düğmesine bastığım halde alarm çalıyor

Birçok sorunu servislere sorarak çözdüm fakat şu anahtar kişiselleştirme olayını hala tam anlamıyla öğrenemedim.
            teyip üzerindeki telefon düğmesi ne işe yarıyor?

Ya da şöyle yapalım bu soruların hepsini bir konu olarak açıp sorayım en iyisi (Daha çok var!)

ve açtım.!
            Sorunlarım ve sorularım... Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler
            http://www.miniclubtr.com/forums/sho...3818#post63818
            En son düzenleyen ecakar; 25-04-14, 00:21.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
            X