Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R 56 mini cooper hava filtre kiti

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

R 56 mini cooper hava filtre kiti

Arkadaşlar selam,r56 kasa mini cooper aracımda yaklaşık 3 yıldır K&N direkt hava filtresi vardı.son zamanlarda rolantide ki dengesizliği 100 bin bakımında konuşurken orjinal hava filtresine donmeye karar verdim ve akşamında taktım.Fakat o maskülen ufaklık toy çocuk oldu tabi.Turbo olmadığı için ve satma arifesinde olduğum için arabama yüklenmeyi düşünmüyorum yazılım headers egsoz vs.Fakat satana kadar yeni filtre kiti almak istiyorum.Öneriniz ve tecrübeniz için şimdiden teşekkürler.

Eğer aracini satmayi düşünüyorsan ve masraf yapmak istemiyorsan herhangi bir filtre almamanı öneririm bi sorum olacak 3 sene boyunca ayni filtreyi mi kullandin??

Yorum Yap

Aslı NHT39 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Eğer aracini satmayi düşünüyorsan ve masraf yapmak istemiyorsan herhangi bir filtre almani öneririm bi sorum olacak 3 sene boyunca ayni filtreyi mi kullandin??
      Evet 3 yıl kadar aynısını kullandım,tabi temizleme kitiyle 5-10bin arası yıkayıp yağladım.

Yorum Yap

Aslı Otto tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Arkadaşlar selam,r56 kasa mini cooper aracımda yaklaşık 3 yıldır K&N direkt hava filtresi vardı.son zamanlarda rolantide ki dengesizliği 100 bin bakımında konuşurken orjinal hava filtresine donmeye karar verdim ve akşamında taktım.Fakat o maskülen ufaklık toy çocuk oldu tabi.Turbo olmadığı için ve satma arifesinde olduğum için arabama yüklenmeyi düşünmüyorum yazılım headers egsoz vs.Fakat satana kadar yeni filtre kiti almak istiyorum.Öneriniz ve tecrübeniz için şimdiden teşekkürler.
        Org filtre ile devam etmenizi tavsiye ederim.
        IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Hava filtresini nasil montaj yaptiniz bende filtre kullaniyorim.ancak kit olarak bulamamistim bu foto atabilirmisiniz? Filtrenin yeri hava borusu vs gormem icin

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
          X