Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Yeni MINI Clubman

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cook tatlis bir Clubman'i olacak Kubi'nin adini simdiden koydum ben "ari maya" oldu tam

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı Minikubi tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Ben çok beğendim ama performansı değerlendiremedik tombulumdan düşük olmayacağını düşünerek ndg me de güvenerek kısmetse nisana bir orange katarım ailemize🙏🏻❤️❤️

Sent from my iPhone using Tapatalk
      Hadi bakalım hayırlısı olsun canim sana da cok yakışır
      sigpic

Yorum Yap

Bu 3 silindir olayına kimileri kötü yorumlar yapıyolar, sizlerin görüşleri neler ben bu aralar benim clubman i büyüteyim diyorum da.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum Yap

bence guzel bir motor. uzun sure test etme sansim olmadi ama yakisi gidisi fena degil
          doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
          2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
          3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
          4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
          5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
          6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
          7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
          8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Aslı selcukuvvet tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Bu 3 silindir olayına kimileri kötü yorumlar yapıyolar, sizlerin görüşleri neler ben bu aralar benim clubman i büyüteyim diyorum da.

Aslı DOA29 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            bence guzel bir motor. uzun sure test etme sansim olmadi ama yakisi gidisi fena degil
            Cok keyifli, eglenceli, konforlu 122hp'lik R55'lere gore performansi basarili, uzuuuuun zamandir hergun kullaniyorum cokta seviyorum

Guncel cekelim; suan fiyatlar ortalama 150k TL oldu OTV'de %60'lik vergi dilimine giriyor maalesef

Yeni yilla birlikte daha basic clubmanlar specleyebiliyor olacagiz.. belki %50 otv dilimine girebilecek bir clubman de siparis edilebilir..

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Cok keyifli, eglenceli, konforlu 122hp'lik R55'lere gore performansi basarili, uzuuuuun zamandir hergun kullaniyorum cokta seviyorum

Guncel cekelim; suan fiyatlar ortalama 150k TL oldu OTV'de %60'lik vergi dilimine giriyor maalesef

Yeni yilla birlikte daha basic clubmanlar specleyebiliyor olacagiz.. belki %50 otv dilimine girebilecek bir clubman de siparis edilebilir..

Pazar kaybı yaşamak istemiyorsa borusan buna mecbur yoksa R55 te yaşadığı hüsranı yaşar. Ben 0 km almaktansa 2. El almayı tercih ediyorum açıkcası internette bikaç tane var ama ben british racing green bekliyorum baktım 2. Ele düşmedi 0km alıcaz mecburen. Yine de beklemeye değer şu 3 silindir nedense kafamı karıştırıyo ama.

Yorum Yap

Aslı selcukuvvet tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Pazar kaybı yaşamak istemiyorsa borusan buna mecbur yoksa R55 te yaşadığı hüsranı yaşar. Ben 0 km almaktansa 2. El almayı tercih ediyorum açıkcası internette bikaç tane var ama ben british racing green bekliyorum baktım 2. Ele düşmedi 0km alıcaz mecburen. Yine de beklemeye değer şu 3 silindir nedense kafamı karıştırıyo ama.

Benim 2017 Ocak uretiminde BRG Clubman'lerim var 1 tanesini test otomobili yapmak icin specledim ikinci ele devrederken haber vereyim

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Süper olur. Tşk

Yorum Yap

Sivastan selamlar

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                    X