Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

cabrio tente boyama

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

cabrio tente boyama

merhaba arkadaşlar eşim için r57s cabrio bı arac aldım tente rengı orjınalde lacivert fakat gunesden biraz solmus boyatmak istedım izmirde yapabilcek biri cıkmadı canlandırmak ıcın ne yapabilirm daha önce yapan varmı forumda
    35 AJ 0050 R56 S
    34 HDT 61 R53 CABRİO JCW
    35 ALM 13 R53 COOPER S

Aslı musty 35jcw tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar eşim için r57s cabrio bı arac aldım tente rengı orjınalde lacivert fakat gunesden biraz solmus boyatmak istedım izmirde yapabilcek biri cıkmadı canlandırmak ıcın ne yapabilirm daha önce yapan varmı forumda
    Öncelikle hayırlısı olsun kazasız belasız inş. Valla daha önce benim bmw cabrio aracımda bu tarz bir durum söz konusu olmuştu kuş pisliği ile alakalı arkadaşım ayakkabı boyası ile yapmıştı. siyahtı baya farketmişti orjinali gibi bide tente koruyucu yapmıştık hiç bir şekilde etkilenmiyordu . Daha sonra iyi bir döşemecide orjinali ıle kaplatmıştım mis gibi olmuştu bence yeni kumaşı ile kaplatın derim ben
    - 34 KS 1309 2014 cooper S
    - 34 TM 8031 2006 GP
    - 34 BKS 90 2009 JCW- (DEV20) Project 400+
    - 34 NOS 33 2003 Cooper S

Yorum Yap

Benim tente lacivert o yuzden ortada kaldim yoksa bende kumas boyasi yapacaktım üstüne su geçirmez cila atacaktım bir sorun olmazdı ama bakalım bulacağız bir çaresini yeni kapatmak için gidip konuştum Sadece renk soluk diye kapltmak Gereksiz olur dedi döşemeci boyucaz bir şekilde artik
      35 AJ 0050 R56 S
      34 HDT 61 R53 CABRİO JCW
      35 ALM 13 R53 COOPER S

Yorum Yap

İnternette bir kaç video izledim tente boyama ile ilgili. Çok zor bir işlem gibi görünmüyor. Biraz araştırma ile güzel bir DIY projesi bile olabilir Zaten yırtık vs yok ise yada çok farklı bir renk değişimi yapmayacaksanız değiştirmek yerine boyamak daha mantıklı.
        34 NAD 99 '06 JCW
        34 AR 3221 '11 JCW
        34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Aslı musty 35jcw tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Benim tente lacivert o yuzden ortada kaldim yoksa bende kumas boyasi yapacaktım üstüne su geçirmez cila atacaktım bir sorun olmazdı ama bakalım bulacağız bir çaresini yeni kapatmak için gidip konuştum Sadece renk soluk diye kapltmak Gereksiz olur dedi döşemeci boyucaz bir şekilde artik

Bunu kullanabilirsiniz işinizi görecektir.
          - 34 TM 8031 2006 GP

Yorum Yap

@Tunc Jcw Ayakkabı boyası bu işi daha beter yapar arkadaşında ve sendeki büyük cesaret bence Paylaştığın videodaki gibi sprey boyalarımutlaka vardır suya güneşe ve dayanacak ve akmayacak şekilde bence ona yönelmen daha sağlıklı olur @musty 35jcw
            IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              @Tunc Jcw Ayakkabı boyası bu işi daha beter yapar arkadaşında ve sendeki büyük cesaret bence Paylaştığın videodaki gibi sprey boyalarımutlaka vardır suya güneşe ve dayanacak ve akmayacak şekilde bence ona yönelmen daha sağlıklı olur @musty 35jcw
              Hahhaha @GOKHAN abi haklısın ama şans diyelim olmuştu valla ozamanlar sprey nerede
              - 34 TM 8031 2006 GP

Yorum Yap

arkadaslar youtube dakı ve netteki tüm videoları izledım ayakkabı boyası vs tarzı seyler anca eskı ve problemlı ıslerde uygulanır cunku tente sadece bana göre soluk kım görse manyakmısın ne ugrascaksın bırseyı yok dıyor esımın araba oldugu ıcın yazılım dp vs ugrasamıycagım ıcın tenteye taktım bıraz onuda meguiars step 2 cabrıo tente ve koruyucu ıle cozucem . yorumlarınız ıcın tesekkurler
                35 AJ 0050 R56 S
                34 HDT 61 R53 CABRİO JCW
                35 ALM 13 R53 COOPER S

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                X