Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Bogaz kelebegi sorunu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bogaz kelebegi sorunu

Bogaz kelebegini temizlettikten sonra ariza vermeye basladi, temizletmeden once bir sorun yoktu. Bogaz kelebeginin degismesi gerekiyormus. Orjinalleri 750 tl civariymis. Bir bilgisi olan ya da ayni sorunu yasayan var mi?

Baska bı bogaz kelebegı takılıp denendımı baskan bı o sekılde deneme yaptırsaydın
    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Temizlendikten sonra boyle bir arıza verebiliyormuş. fiyatı da 730TL. Bir daha da temizletmem, varsın kirli kalsın.

Yorum Yap

Ben r56s inkini temizletmistim Miniauto da , herhangi bir sorun yasamamistim. Nasil bir ariza mevcut_?

Yorum Yap

Motor arıza ışığı yanıyor. Makineye bağlayınca, sorunun gaz kelebeğinden kaynaklandıgını gösteriyor. Bende mini auto'da temizlettim. Temizlendikten sonra %10 ihtimal ile değişmesi gerekebiliyormuş. Benim tavsiyem sıkıntı çok değil ise boğaz kelebeğini temizletirken bir daha düşünün

Yorum Yap

fiyatı kime sordun Serhan ?

temizletmek pek saglıklı değil gibi, sonradan devir sapıtabiliyor.. hassas bir parça
            1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
            2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
            4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
            5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Parçacı arkadaşıma sordum 720TL, eski bir ustama sordum 730TL, mini auto da 730TL dedi

Yorum Yap

birde Hurmak'a sor istersen forumun sponsoruna
                1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

hallettim artık

Yorum Yap

Ben ne yalan soylim yaklaşık 3 defa temizletim ALLAHa şükür hiç bisey olmadı demeki biraz şans var.
                    RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                    X