Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

egsoz sesi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

egsoz sesi

ya arkadaşlar 500 km önce arabama sıfır komple akrapovic titanium evolution egsoz ve akrapovic dp taktırttım. fakat ses orjinalden %10 belki 15 daha tok. acaba kullandıkça seste ne gibi değişiklikler olur. artma olurmu biraz daha toklaşsa sevinicem en azından orjinal jcw kadar olsa. bu arada cazırtı ve cuzurtuda yok çok hafif patlama arada oluyor dikkat etmez isek oda duyulmuyor. acaba montajda eksiklik yapılmış olabilirmi.

içi dolunca toklaşır abi genelde az birşey daha ama 500km de güzel rakam olan olmuştur heralde şimdiye kadar

Yorum Yap

Sesin degiscegini sanmiyorum, montajda hata olsa ses daha fazla cikardi

Birde jcw sesi begenilyorsa her zmn jcw alinmalidir bnce

Yorum Yap

Akradan fazla ses bekleme 500 km yeterli sesi odur derim ben.Onceden haber verseydin qsilver catback alirdik Kampanya var sana jest yapip gumruk le ilgilenir, sanayiye teslim ederdim .Downpipe yap derim tekrar ama akrada kaliteli egzoz oda ayri
        sigpic

Yorum Yap

abi yanlıs anlamada, DP dediğin düz boru ne diye gittin Akra cat'lı dp aldın ?
          1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
          2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
          4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
          5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Milltek katsiz dp'imi verebilirim o zaman sesi cikmasin diye basmazsin
            sigpic
            2011 r56 lci Cooper s , jcw v2 body kit , forge dump valve , jcw spark plugs , K&N Air Filter ,m7 Heatshield, Milltek dp+custom ara borular+son susturucu, Eibach pro kit, Alutec Strut Bar, Alta hot side boost tube, Mapped by EcuFast.

Yorum Yap

Dedim komple takim olsun temiz olsun neyse arabanin performansindan cok memnunum boyle devam

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

benım arabanın bı egzoz sesını dınlemenı tavsıye ederım vıdeo nası atarım buraya facebookta var :S

Yorum Yap

Spor katin oldugu yeri iptal ettiricem ama kiyamiyorum o kadar guzelki her sey kesme bicme olmadan tik tik oturdu yerlerine ses bubaradavtok ama yuksek degil pirtlamiyor. Birazda pirtlasa guzel olucak

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

Burak mesaj kutunu bosalt
                    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Son attigim mesaj cercevesinde mutabik kalsakya

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                      X