Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

2011 mini cooper ilave far seti alternatifleri

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

2011 mini cooper ilave far seti alternatifleri

Arkadaşlar merhaba.2011 model Mini Cooper (s değil) aracıma ilave far seti arıyorum.Orjinal setlerden farklı olarak ne önerebilirsiniz?Orjinal far setine eur 600 fiyat istediler.
    Hella,Vipac,PIAA gibi markalar var ancak far setinin montajı için yeni bir ızgaranın da gerekli olduğunu duydum.Siz ne önerirsiniz?

Aslı rasim tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba.2011 model Mini Cooper (s değil) aracıma ilave far seti arıyorum.Orjinal setlerden farklı olarak ne önerebilirsiniz?Orjinal far setine eur 600 fiyat istediler.
    Hella,Vipac,PIAA gibi markalar var ancak far setinin montajı için yeni bir ızgaranın da gerekli olduğunu duydum.Siz ne önerirsiniz?
    Rasim bey merhaba,

Biz öncelikle kendinizi üyeler bölümünde tanıtmanızı tavsiye ederiz, daha sonrası içinde bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olacaktır

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

Aslı rasim tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      sizi ve aracınızı tanıtıpta baslarsanız eger bır hosgeldınız dıyecegımız bı konu ıle baslamak daha ıyi olacaktır.
      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Hurmaktan fiyat alabilirsiniz, kulubumuze uye oldugunuzu bildirirseniz daha da uygun fiyat vereceklerdir, ayrica Gokhan adminimizin de dedigi gibi Kulup kurallari geregi kendinizi Uyelerimiz basligi altinda tanitmanizi rica ederiz. Keyifli forumlar dileriz.
        LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
        X