Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

2008 r56 müzik sistemi sorunu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

2008 r56 müzik sistemi sorunu

2008 model r56 aracım var sadece track dinleyebiliyorum aux çıkışınıda direksiyondaki kumandadan kontrol edemiyorum usb çevirici aparat oluyo diye duymuştum ama araştırdım bu model için bulamadım önerileriniz var mı? veya i-pod bağlantısı oluyor mu ?

Aracinizda sanirim MINI CD mevcut....ve malesef mp3 dosyalarini okumamakta....
    Secenekleriniz
    Boost CD+Gosterge degisimi
    Ipod kiti
    Parrot mki9200+unika
    Veya bluetooth ile usb interface takilabilir....

Bende de ayni radyo oldugu icin arastirmalarimin sonuclar bunlar....umarim yardimci olmustur

Yorum Yap

siz ne kullanıyorsunuz peki yani bunlar arasından tavsiye ettiğiniz ve nereden bulabilirim ?

Yorum Yap

Parrot 9200i Candır şiddetle tavsiye olunur...

Yorum Yap

Aslı turgut_A tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          siz ne kullanıyorsunuz peki yani bunlar arasından tavsiye ettiğiniz ve nereden bulabilirim ?
          Su an MINI CD ile devam ediyorum....gonlumden parrot geciyor....
          En rasyonel secim aralarinda benim icin o

Yorum Yap

çok teşekkür ederim parrot 9100i değerlendiricem

Yorum Yap

Cem parrot ürününün satışını yapıyormusun ? istersen bir bilgilendirme yap group buy yapsın ilgilenen arkadaşlarımız
              1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
              2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
              4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
              5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

bir adet kutuda kullanılmamız Parrot var ekransız model bulursam satarım
                LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı Cooperscem tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Parrot 9200i Candır şiddetle tavsiye olunur...
                  Cem eger kullaniyorsan bir sorum olucak....
                  mikrofon konumunu tavan lambasinin icindeki yere mi yerlestirdin yoksa disarda mi?

Yorum Yap

İlk önce tavan lambasının oradaki yerlere denedim acaip cizirti yaptı ve karşıya ses gitmedi daha sonra ayna nın sol tarafına dogru tavan a sıkıstırdım öle oldu şu anda hiç bir sıkıntı yok

Satış olarak firmam yapmıyor ama bu konuda AKTEPE SOUND dan destek alabiliriz satış ve montaj konusunda

Aslı Cem tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Cem eger kullaniyorsan bir sorum olucak....
                    mikrofon konumunu tavan lambasinin icindeki yere mi yerlestirdin yoksa disarda mi?

Yorum Yap

iphone kit kullanıyorum en guzelı baglıyorum telefonu mınının ekrandan sarkıları secıyorum ses te perfect artı olarak telefonda şarj oluyor daha nolsun

Yorum Yap

Her sey iphone icin androide bir sey yokmu yaw

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

Bu arada cem bluetooth ile muzik dinlerken direksiyon kumandan calisiyormu rehber aracin ekraninda gorulebiliyormu

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

bluetooth ıle hıc baglanmadım arabada varmı kı acaba

Yorum Yap

ben parrotu (mki9200) yurtdışından ucuz almış olmama rağmen tavsiye etmiyorum. ses kalitesi düşüyor hele usb den dinlerken daha çok düşüyor bluetooth bağlantısı yine idare ediyo

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X