Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R56 Visual Boost yetenekleri :)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Girme o ise chris 1850 dolara cikma dash bulursan alabilirsin ama tum araban sokuluyor

Mizme gorurse yazar daha evvel yapti o ama muthis para odedi diye hatirliyorum
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Chris emin degilim ama yanlis hatirlamiyorsam arabayi satip yenisini aldiginda ayni fiyata falan denk geliyordu )

Fatih yardimci olacaktir

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2
      Tahmin edebiliyorum aslinda ama merak ettim en azindan bi fikir sahibi olim diye

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Girme o ise chris 1850 dolara cikma dash bulursan alabilirsin ama tum araban sokuluyor

Mizme gorurse yazar daha evvel yapti o ama muthis para odedi diye hatirliyorum
        Hehe dogrudur belki Haktan bana kendi ekranini 1500 dolara verir

Yorum Yap

Nizme yapti. Hayaldi gercek oldu
          sigpic

Yorum Yap

Selam 1200 dolara usa den ekran on panel ve komple tesisat aldim

Uygulamasi 1500 tl

Tv seyretmek icin tv tuner aldim o galiba 400 euro ( orginalo aldim) direksiyondan kumanda

Niyeti olan kisiye yardim edebilirim

3000 dolar gozden cikarmak lazim

Birde hka camp2 vardi arabada

Yorum Yap

Aslı mizme tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Selam 1200 dolara usa den ekran on panel ve komple tesisat aldim

Uygulamasi 1500 tl

Tv seyretmek icin tv tuner aldim o galiba 400 euro ( orginalo aldim) direksiyondan kumanda

Niyeti olan kisiye yardim edebilirim

3000 dolar gozden cikarmak lazim

Birde hka camp2 vardi arabada
              O gunler ekside kaldi var mi buna proje ???))
              sigpic

Yorum Yap

Y kablo veya adaptörle itunes videolarini seyredebilirsin usb den asla seyredemezsin zorlama sinirlerini boşver

Yorum Yap

arkadaslar sahibinden de y kablo baktim fakat bircok fiyata kablolar mevcut en dogru adresi bilen vaya satin alan var mi acaba tesekkurler...

Yorum Yap

Aslı ordulu tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    arkadaslar sahibinden de y kablo baktim fakat bircok fiyata kablolar mevcut en dogru adresi bilen vaya satin alan var mi acaba tesekkurler...
                    Kaan arkadasimiza yolladigim bi y kablom vardi kadikoy yazicioglu carsisindan satin alinmisti o da.. 30TL altin uclu falanda degildi gayet iyi calisiyordu valla..
                    sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Kaan arkadasimiza yolladigim bi y kablom vardi kadikoy yazicioglu carsisindan satin alinmisti o da.. 30TL altin uclu falanda degildi gayet iyi calisiyordu valla..
                      Y kablo birkac cesit oluyor video destekleyen ve desteklemeyen modeller var, sahibindene bakmadım ama en saglıklısı Borusandan deneyerek almak, hangisi video gosteriyorsa onu alırsınız. Veya Ebayden video destekleyen bir tane ısmarlarsınız fiyatları daha uygun olabiliyor.
                      LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

tesekkurler cevaplar icin..bu arada aracim 2011 model yeni aldimaktif navigasyon mevcut.sadece usb den bagladigimda video ekrani siyah hale geliyor sanirim y kablo olmadigindan dediginiz gibi deneyerek almak en mantiklisi olucak

Yorum Yap

tesekkurler cevaplar icin..bu arada aracim 2011 model yeni aldimaktif navigasyon mevcut.sadece usb den bagladigimda video ekrani siyah hale geliyor sanirim y kablo olmadigindan dediginiz gibi deneyerek almak en mantiklisi olucak
                          benimkinde de aktif navigasyon var 2011 model countyrman s ALL4 ben Y kablo ile video kasmadım bir de aklınızda bulunsun videoyu sadece elfreni cekikken ve durur halde gosteriyor

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

aynen sadece dururken: aslinda bundan onceki 2007 r56 mda da ekran vardi onda da izleyemiyordum icimde kaldi

Yorum Yap

aynen sadece dururken: aslinda bundan onceki 2007 r56 mda da ekran vardi onda da izleyemiyordum icimde kaldi
                              ilk ekranlı navili Minim hatta ısmarlarken biraz çoşmuşum diyebiliriz bir ara iç resimlerini da paylaşırım aracımın ama Video izlemek bana saçma geliyor arabada sonuçta tv olsa güzel olurdu ama dururken gözteriyor olması ve benim arabda durup seyredecegim bir zamanım olacagını sanmıyorum veya trafikte devamlı el freni kaldır indir de yapamayacagımıza göre

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X