Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Cooper s e benzemek :d

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cooper s e benzemek :d

Merhabalar
    Benim aracım mini one modelinden 2007 r56 kasa aracım standart donanımda ancak bu araca arka görünüm için özellikle cooper s body kit yapmak istiyorum.Egzoz sistemi hakkında pek bi bilgim yok açıkcası bana egzos konusunda pahalıya kaçmadan orta çift difüzör nasl yaptırabilirim tecrübelerini veya bilgilerini aktarabilcek birileri varsa şimdiden teşekkür ederim.

arkatamponu degistirip eksozu ortaya alabilirsiniz.
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı Drkaanerin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Merhabalar
      Benim aracım mini one modelinden 2007 r56 kasa aracım standart donanımda ancak bu araca arka görünüm için özellikle cooper s body kit yapmak istiyorum.Egzoz sistemi hakkında pek bi bilgim yok açıkcası bana egzos konusunda pahalıya kaçmadan orta çift difüzör nasl yaptırabilirim tecrübelerini veya bilgilerini aktarabilcek birileri varsa şimdiden teşekkür ederim.
      Merhebalar öncelikle konu hakkında size yardımcı olacağım

1-Öncelikle çıkma kaput ve tampon alacaksınız ancak burdaki detay sadece renk tutturmada o olursa problem yok
      2-Mercekli fara girmenizi önermem varsa problem yokta yoksa eğer beyni fardan pahalıya gelmekte bilginiz olsun.
      3-Egzozt kısmı içinde stepneniz olduğundan arkadan çıkan egsozt S şekli verilip ortaya alınacak ortadan gelemez yani bilginiz olsun

Bunlar ile S görünümü verebilirsiniz size maliyeti toplam egzozt dahil body kit 2.500 tl yi bulur bilginiz olsun Egzozot kısmı en maliyetsiz kısmı en maliyetli kısım Mercekli far
      - 34 KS 1309 2014 cooper S
      - 34 TM 8031 2006 GP
      - 34 BKS 90 2009 JCW- (DEV20) Project 400+
      - 34 NOS 33 2003 Cooper S

Yorum Yap

Aslı Tunc Jcw tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Merhebalar öncelikle konu hakkında size yardımcı olacağım

1-Öncelikle çıkma kaput ve tampon alacaksınız ancak burdaki detay sadece renk tutturmada o olursa problem yok
        2-Mercekli fara girmenizi önermem varsa problem yokta yoksa eğer beyni fardan pahalıya gelmekte bilginiz olsun.
        3-Egzozt kısmı içinde stepneniz olduğundan arkadan çıkan egsozt S şekli verilip ortaya alınacak ortadan gelemez yani bilginiz olsun

Bunlar ile S görünümü verebilirsiniz size maliyeti toplam egzozt dahil body kit 2.500 tl yi bulur bilginiz olsun Egzozot kısmı en maliyetsiz kısmı en maliyetli kısım Mercekli far
        [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum Yap

Aslı Drkaanerin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Merhabalar

Biraz araştırararak , çok uyguna parçalar sıfır/çıkma bulabilirsiniz.Ben abartıp depo kapağına kadar değiştirdim mercekli far beyni , spoilerı vs. Maliyeti alıp başını gidiyor.
          Varsa imkan ve müşteri aracı satıp ‘S almanız , çünkü bir süre sonra hiçbirşey sizi tatmin etmeyecek ‘S arayışlarına başlayabilirsiniz benim gibi

Yorum Yap

Aslı Cuneythan Erkan tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

hahah Cüneyt cansın
            - 34 KS 1309 2014 cooper S
            - 34 TM 8031 2006 GP
            - 34 BKS 90 2009 JCW- (DEV20) Project 400+
            - 34 NOS 33 2003 Cooper S

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
            X