Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Hararet ve Fan

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Hararet ve Fan

merhabalar mcs 2007 aracımda termostatı değiştirdim kafama takılan soru aracım 108 derece olunca fan açıyor ama 2. kademe. 1. kademe fan yok mu minilerde direk sesli fan açıyor 108 den 100 e kadar düşürüyor sonra duruyor. Kademe olayı var mı varsa kaç derecede açmalı normalde.

Aslı exelancy tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    merhabalar mcs 2007 aracımda termostatı değiştirdim kafama takılan soru aracım 108 derece olunca fan açıyor ama 2. kademe. 1. kademe fan yok mu minilerde direk sesli fan açıyor 108 den 100 e kadar düşürüyor sonra duruyor. Kademe olayı var mı varsa kaç derecede açmalı normalde.
    Merheba aracınıza yazlık termostat taktırmıssınız sanırsam kışlıkta 110- 120 derecede fan açıyor normalde minilerde yüksek derecede fan acar genelde sizin aracınızın 108 de fan açması normal ağer motor daha fazla ısınırsa 2.kademeye gecer ve fan daha hızlı dönerek sert bir yapay rüzgar oluşturur buda yüksek ısılarda gerçekleşir.Zaten 1. kademede fanın senini duyamazsınız 2. kademede sesi duyarsınız ki buda trafikte veya yol yapıp parkettıkten sonra duyarsınız zaten
    - 34 KS 1309 2014 cooper S
    - 34 TM 8031 2006 GP
    - 34 BKS 90 2009 JCW- (DEV20) Project 400+
    - 34 NOS 33 2003 Cooper S

Yorum Yap

Aslı exelancy tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      2 kademeli Fan var sizin aracınızın Fanının 1. kademede çalışan kısmı bozulmuş direkt çok ısınıp 2. kademeden çalıştırıyor.
      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

teşekkürler çözümü nedir acaba durduk yerde bozulacak birşey mi ki ? fan müşürü felan sorun olabilir mi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
        X