Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Cam fitili ses sorunu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cam fitili ses sorunu

2007 r56 mcs aracım yaşından dolayı cam fitillerinin yıprandığını yada kapı içine giren kirlerden dolayı sağ sol camda açıp kaparken çizilme sesi benzeri ses yapıyor. cam fitili değiştiren varmı yada temizlenirmi ? Ayrıca iki camda otomatik aşağı iniyor fakat yukarı kalkarken sağ cam basılı tutmam gerekiyor anlamadım gitti

Aslı exelancy tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    2007 r56 mcs aracım yaşından dolayı cam fitillerinin yıprandığını yada kapı içine giren kirlerden dolayı sağ sol camda açıp kaparken çizilme sesi benzeri ses yapıyor. cam fitili değiştiren varmı yada temizlenirmi ? Ayrıca iki camda otomatik aşağı iniyor fakat yukarı kalkarken sağ cam basılı tutmam gerekiyor anlamadım gitti
    Sizden öncelikle kendinizi ve aracınızı bizlere tanıtmanızı istiyorum forum kurallarımız bu şekilde olmasını gerektiriyor. Daha önceden bu tarz bir mesaj yazdıkmı size tam olarak bilemiyorum.
    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Eğer yeni başladıysa sıcaklarda yapabiliyor.Şu bir haftadır benim 2 camımda ciiiiykkk diye ses yapıyor hafiften.. Mini nin sıcağa karşı alerjisi var sunroof da yapışıyor bazen yazın.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
      X