Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

ACİL Yatak vurma sesi N14 SOS ACİL YARDIM :(

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

ACİL Yatak vurma sesi N14 SOS ACİL YARDIM :(

Konu silinebilir
    En son düzenleyen kerem-t; 16-08-17, 00:05. Sebep: Konu silinsin

Zincir sesini yatak sesi sanmış olmasın ? Çok benziyor çünkü takatakata sesi...

Yorum Yap

aynen öyle, kesinlikle katiliyorum size

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yap

Yani bunu usta anlar.. Bizden istediğiniz yardım nedir tam olarak

N14 biraz değişik çalışan bir motordur. Garip sesleri ara sıra barındırır. Ama ağırlıklı olarak zincir genişlemesi veya yağlamanın kötüleşmesi ötürü gergi bölümünden sesler çıkartır. Bazı araçlarda egzantrikli olanlar genelde, ,(gerçi benim araç dışında yoktu ama) bu sesleri duyarsınız.

Yatak vursa ciddi anlamda bir ses oluşur, zincir gibi çıkartmaz tak tak tak diye duyarsınız..

Bu nedenle Yusuf'un da tecrübesini zaten sorgulamam ama muhtemelen gergi zinciri vb bir problemden ötürüdür.

Ondan ötürü de tekrar Yusuf'a göstermenizde ve başınıza gelen konuyu anlatmanızda fayda var.

Geçmiş olsun
        Kerem
        1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
        2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
        4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
        5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Yani bunu usta anlar.. Bizden istediğiniz yardım nedir tam olarak

N14 biraz değişik çalışan bir motordur. Garip sesleri ara sıra barındırır. Ama ağırlıklı olarak zincir genişlemesi veya yağlamanın kötüleşmesi ötürü gergi bölümünden sesler çıkartır. Bazı araçlarda egzantrikli olanlar genelde, ,(gerçi benim araç dışında yoktu ama) bu sesleri duyarsınız.

Yatak vursa ciddi anlamda bir ses oluşur, zincir gibi çıkartmaz tak tak tak diye duyarsınız..

Bu nedenle Yusuf'un da tecrübesini zaten sorgulamam ama muhtemelen gergi zinciri vb bir problemden ötürüdür.

Ondan ötürü de tekrar Yusuf'a göstermenizde ve başınıza gelen konuyu anlatmanızda fayda var.

Geçmiş olsun
          Kerem
          Kesinlikle katılıyorum. Yusuf usta uygun rakam vermiş. Zaten aslan payını hava emiş körüğü yiyor. O olmasa bedava gibi birşey.Birde Dışarda baktırdıgınız gerçekten ustamı düşünmeden edemedim

Yorum Yap

24 saat önce Yusuf ustanin bu durumla ilgili hicbir sey soylememis olmasi beni öteki ustadan kuskuya dusuren sey oldu, kafa karisikligim o konudaydi ve sizin de fikrinizi almak istedim, 24 saatte mi yatak vurmaya basladi yani? boyle bir sey mumkun olabilir mi?

ben de sizin dediklerinizi dusundukten sonra 5 gunun ardindan riske girip araci aldim, Caglayan'dan evime Halkali Atakent'e kadar geldim. sanirim yatak vursa kesinlikle sesten anlardim ve araba kesin yolda kalirdi,.2 saat sikisik trafikte kaldim, gazladim vs

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yap

Şöyleki çok zorlamadıkca yatak vurur.. kırılma veya sorun cıkartma suresi uzar

Bence arızanız her ne ise mutlaka sponsorumuza bir gidin ve işlemler gerçekleştirin.

Olası bir yatak vurma durumunda daha büyük problemle karşılaşırsınız
              1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
              2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
              4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
              5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Sonuç nedir merak ettik ?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                X