Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Yağ filtresi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yağ filtresi

Arkadaslar r56 cooper S man filter marka yağ filtresi taktilar aracıma sıkıntı yaratabilirmi yüksek hızlarda yağlamama gibi acaba ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hic tecrubem yok, sponsorumuz ayn auto'yu telefonlar arayip sorarsaniz yardimci olacaklardir.
    doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
    2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
    3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
    4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
    5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
    6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
    7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
    8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Aslı Esrefslnmez tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Arkadaslar r56 cooper S man filter marka yağ filtresi taktilar aracıma sıkıntı yaratabilirmi yüksek hızlarda yağlamama gibi acaba ?

Bu işlemi yaptırdığınız yer güvenilirmidir yani bunu sormamdaki amaç "taktılar" demenizden dolayı sormak istedim filtre konusunda MAN uzun yılların markasıdır ancak bizim araçlarımızda pek kullanana rastlamadık desek yeridir siz doa nın da dediği gibi sponsorumuza danışarak bilgi edinirseniz çok daha iyi olur
      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Taktırdığım yer güvenilir Man iyi bir marka bunuda biliyorum ama bende bizim araçlarda kullaniliyormu kullanilinca bir sıkıntı yaratıyormu onu merak ettim takan yer sorun olmaz dedi ama ben yinede bir danısmak istedim.dediginiz gibi sponsora bi danısmam gerekiyo sanırım [emoji4]

Yorum Yap

Aslı Esrefslnmez tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Taktırdığım yer güvenilir Man iyi bir marka bunuda biliyorum ama bende bizim araçlarda kullaniliyormu kullanilinca bir sıkıntı yaratıyormu onu merak ettim takan yer sorun olmaz dedi ama ben yinede bir danısmak istedim.dediginiz gibi sponsora bi danısmam gerekiyo sanırım [emoji4]

Man filter birçok markaya oem ürünler yapan bir firma aklınıza takılmasın tam aksine gönlümüz rahat olsun. Ayrıca yanlış bildiğiniz bir konuyu düzeltmek isterim filtre yağlama yapmaz, görevi yağı süzüp içerisindeki metal aşımından kaynaklı sizin gözünüzle göremediğiniz parçacıkları tutmakla yükümlü bir parçadır. Man filter markasına güvenebilirsiniz ki fiyatıda ucuz değildir zaten.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
          X