Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Jcw body kit

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Jcw body kit

Arkadaslar R56 JCW si olup body kiti olmayan o sanssız kişşilerden biri olarak body kit için makul önerilerinizi bekliyorum şuana kadar sordugum her yerde en az 6000TL gözden cıkar dediler ve coguda bence bu paraya degmez diyorlar tavsiyeler için şimdiden tesekkur ederim

Aslı DrAGA tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Arkadaslar R56 JCW si olup body kiti olmayan o sanssız kişşilerden biri olarak body kit için makul önerilerinizi bekliyorum şuana kadar sordugum her yerde en az 6000TL gözden cıkar dediler ve coguda bence bu paraya degmez diyorlar tavsiyeler için şimdiden tesekkur ederim
    Ben bir ay önce taktırdım ve hiç pişman değilim araba resmen evrim geçiriyor bence mutlaka taktırmalısın, 5000 tl civarı alıp 1000 tl civarı boya ve takma masrafın olur , bence bu parayı sonuna kadar hakediyor [emoji1303]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Valla bende istiyorum ama bu paraları vermek istemiyorum. [emoji5][emoji5]

2012 R56 Mini Cooper S

instagram \ drcapaburro

http://i.hizliresim.com/01rvlW.png

Yorum Yap

yerçekimsiz ortamda çilek yiyim ama muz gibi olsun
        34 LA 6426

instagram.com/hakankyv

Yorum Yap

İşin aslı yeni bir araba almış hissi verir.Ciddi bir paradır ama para varsa SONUNA KADAR DEĞER Ama dediğiniz gibi 6.000,-TL tutar aşağı yukarı. Body kiti alınca iş bitmez ama arkasından bu arkadaşlar gelmeli;

Gp2 Difüzör : 1.000,-TL Civarında
          Jcw body kit standart jantla olmaz Replika r112 aldığınızı varsayalım : 1.100,-TL
          Araba leylek olmaz bide basmak lazım Yay taktığınızı varsayalım : 700,-TL

İşin aslı budur body kite o para veriliyorsa bodykitle birlikte bunlarda sart

6.000,-TL
          1.000,-TL
          1.100,-TL
          700,-TL
          .............
          8.800,-TL Total Bol sohbetler
          sigpic

Yorum Yap

Aslı MeOnYa tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            İşin aslı yeni bir araba almış hissi verir.Ciddi bir paradır ama para varsa SONUNA KADAR DEĞER Ama dediğiniz gibi 6.000,-TL tutar aşağı yukarı. Body kiti alınca iş bitmez ama arkasından bu arkadaşlar gelmeli;

Jcw body kit standart jantla olmaz Replika r112 aldığınızı varsayalım : 1.100,-TL

6.000,-TL
            1.000,-TL
            1.100,-TL
            700,-TL
            .............
            Haydaaaa iyice soğuttun şimdi kardo[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

2012 R56 Mini Cooper S

instagram \ drcapaburro

http://i.hizliresim.com/01rvlW.png

Yorum Yap

Aslı MeOnYa tarafından gönderilmiş Mesajı göster

6.000,-TL
              1.000,-TL
              1.100,-TL
              700,-TL
              .............
              Resmen gömdün bizi yay var suan Allahtan bi ordan karlıyız onun dısında jantta iyi sayılır ama body kit her türlü diyosun
              Yani ne desem bilemedim bide nerden temin edicez az önce ayn sordum yok dedi hatta artık üretimide durdu falan dedi ahmet usta buman zor dedi ha birde su var V2-V3 olayı nedir tam olarak hangisni almalıyız

Yorum Yap

Baktığında çok fark yok.

V2 Ön lip 2 Parça (bazı v2'lerde ön tampon hava giriş kanalı yok mesela) Tr'de dikkatımi çekmedi ama Almanya'da bir kaç kez denk geldim.
                V3 Ön lip 3 Parça (Maklajlı)

Benim bildiğim fark bu kadar
                sigpic

Yorum Yap

Resmen gömdün bizi yay var suan Allahtan bi ordan karlıyız onun dısında jantta iyi sayılır ama body kit her türlü diyosun
                  Yani ne desem bilemedim bide nerden temin edicez az önce ayn sordum yok dedi hatta artık üretimide durdu falan dedi ahmet usta buman zor dedi ha birde su var V2-V3 olayı nedir tam olarak hangisni almalıyız
                  Şöyle bir ilan var güncel mi bilmiyorum ama.

https://www.sahibinden.com/ilan/yede...55826000/detay
                  sigpic

Yorum Yap

Eyvallah cok tesekkurler o ilana baktım bende konustum hatta ama boyaması takması dediğin gibi o fiyatlara denk geliyor artık bakalım cıkma vs bişey bulabilirsek ya da biyerden para gelirse düşünücez

Yorum Yap

Eyvallah cok tesekkurler o ilana baktım bende konustum hatta ama boyaması takması dediğin gibi o fiyatlara denk geliyor artık bakalım cıkma vs bişey bulabilirsek ya da biyerden para gelirse düşünücez
                      Hayırlısı olsun
                      sigpic

Yorum Yap

Eyvallah saolasın ��

Yorum Yap

Ben degecegine inaniyorum sahsen, arabanin goruntusu fazlasiyla degisiyor ve satarken harcadiginiz kadar olmasa da uzerine ekliyorsunuz sonucta fiyati

doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
                          2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
                          3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
                          4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
                          5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
                          6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
                          7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
                          8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Eyvallah cok tesekkurler

Yorum Yap

Arkadaşlar bende bu ilandaki jcw kiti almayı düşünüyorum ama sanırım bu v3 değil değil mi ? Yani illaki tampondaki şu kırmızıya boyanmış olan hava delikleri olsun istiyorum.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X