Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

orta susturucu vanalı sistem

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

kumandali egzoz aslinda. ancak polisler de akillandigi icin artik yaninda egzoz sesi acan kumanda ile geziyorlarmis. ses gelip sonra bir anda kesilince durdurup kendi kumandalarindan acip deniyorlarmis ses o aractan mi geliyor diye (orjinal varex'i sadece kendi kumandasi acabiliyor baska kumandalarla acilmiyor diye birsey de duymustum ama)
    doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
    2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
    3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
    4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
    5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
    6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
    7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
    8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Aslı DrAGA tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      O kadar rahatsız eder diyosunz yani tek korkum orta iptal etmezsem supersprintte sesi tok cıkarttıgı için ses konusunda cok bir değişiklik olmıyacagı yönünde onu da ben istemiyorum buarada varex dediğiniz tam olarak nasıl bişey yani nasıl bulabliriz
      Jdmworks den alıcaksın orj varex satan tek yer 60mm çift çıkış olacak
      http://www.jdmworks.net/urunler/x-fo...zoz-sistemleri

Şu şekilde açıp kapatıyorum 😁

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yap

O zaman benim son susturucu yerine varex almam lazım buarada video falan var mıdır orta iptal olunca cıkan sesi cok merak ettim yani dendiği kadar rahatsz ediyor mu diye cunku kimileride forumda orta iptal demişler cok arada kaldım

Yorum Yap

Polisin yanından gecerken gazlamasak cok belli olur mu tabi o da var ��

Yorum Yap

Bana gore cok fazla bir ses oluyor hem kat hem ortayi iptal edince..

Sent from my iPhone using Tapatalk
            doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
            2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
            3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
            4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
            5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
            6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
            7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
            8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

o dediğiniz olay varexsiz yalan...gezersiniz ama hem başınız şişer normal kullanımda hemde polis affetmez.Ayrıca orjinal varex markasını almanızı tavsiye ederim sanayi işi değil gerçek son susturucu , hem garantili hemde satarken hiç değer kaybetmiyor.

Yorum Yap

Aslı Yiğit G. tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                o dediğiniz olay varexsiz yalan...gezersiniz ama hem başınız şişer normal kullanımda hemde polis affetmez.Ayrıca orjinal varex markasını almanızı tavsiye ederim sanayi işi değil gerçek son susturucu , hem garantili hemde satarken hiç değer kaybetmiyor.
                Sorun şu ki ben supersprint siparişini verdim çoktan yani varex için biraz geç kaldım artk

Yorum Yap

Aslı DOA29 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Bana gore cok fazla bir ses oluyor hem kat hem ortayi iptal edince..

Sent from my iPhone using Tapatalk
                  orta iptal olmazsa peki yeteri kadar ses alabilirmiyim sence yani verdiğim paraya değsin istiyorum biraz heyecan olsun

Yorum Yap

Aslı DrAGA tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    orta iptal olmazsa peki yeteri kadar ses alabilirmiyim sence yani verdiğim paraya değsin istiyorum biraz heyecan olsun
                    Alamassın bence.. Yani yine ses alırsında orta iptali bariz fark ediyor... Yani orta iptali hem performans açısından hemde ses açısından çok farkediyor bildiğim kadarıyla... (aracı aldıgımda orta iptaldi tam farkı bilemicem) Ben varex taktırmadan önce ses azalsın diye orta susturucu takmaya gitmiştim egzoscu'ma.. Adam yapma abi yazık edersin bu setup'a dedi o söyledi varex al kurtul diye... Orta susturucu iptal etmessen hem ses azalır hemde performans gider biraz... Ayrıca orta susturucun olsa bile polis laf eder bence..
                    En son düzenleyen Yiğit G.; 14-07-16, 21:22.

Yorum Yap

Aslı Yiğit G. tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Alamassın bence.. Yani yine ses alırsında orta iptali bariz fark ediyor... Yani orta iptali hem performans açısından hemde ses açısından çok farkediyor bildiğim kadarıyla... (aracı aldıgımda orta iptaldi tam farkı bilemicem) Ben varex taktırmadan önce ses azalsın diye orta susturucu takmaya gitmiştim egzoscu'ma.. Adam yapma abi yazık edersin bu setup'a dedi o söyledi varex al kurtul diye... Orta susturucu iptal etmessen hem ses azalır hemde performans gider biraz... Ayrıca orta susturucun olsa bile polis laf eder bence..
                      Eyvallah cok aydınlatıcı oldu bu mesaj cok tesekkur ettim
                      En son düzenleyen DrAGA; 07-08-16, 19:50.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                      X