Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

motor arıza ışıgı

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

motor arıza ışıgı

merhebalar aracım da dp ve yazılım mevcut r56 aracımı 5 6 kez sıkıstırdıktan sonra 6 bın devırlerde bı kesıklık yada basıncta bı dusme sezdım derken bı anda motor lambası sarı sekılde yandı ve suanda 6 bınden sonra 3.vıtesde ve sonrakı vıteslerde basıncta bı sekılme soz konusu 1 ve 2 .vıteslerde yok veyahut hısselımıyor...kabaca hortumları kontrol ettım bı aksaklık sorun bulamadım...safe moda aldıgını tahmın edıyorum ve nasıl safe moddan çıkarabılırız kendı ımkanımızla bı sıfırlama sılme yontemı mevcutmudur... saygılarımla.

Valve de yirtik olma ihtimali var. Genelde bu yuzden yapiyor. Yazilim ne kullaniyorsunuz ?
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

benim de aklima ilk valve geldi, kontrol ettirmekte fayda var..
      doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
      2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
      3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
      4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
      5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
      6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
      7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
      8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

valve yı sokup göz ile kontrol ettim bi sorun gçzünmemekte ama arıza baglandıgında egzantrık sensoru ve kat sonrası oksıyen sensoru hatası aldım ekzantrık senseronu degıstırdım sıfırladım gecen gece gene yaktı ama... yazılımdan kat sılınmedgınde tam olarak nasıl bı hata soylemekte acaba .. powershop yazılımı mevcut arabada. ve dp.

Yorum Yap

Enteresan bir hata.
          Egsoz emisyon vs diye bir hata cikiyor dp takildiginde ve ariza kodu silinmediginde.

O halde farkli seyler olabilir.
          Serkanla gecen gorusmustuk, map veya maf sensorunden kaynakli bir sikinti olabilir. Rolantide bozukluk, gazlarken bogulma vs oluyorsa sensorden kaynakli birsey cikabilir.

Arabanizin modeli kmsini yilini va bilmedigimden sadece fikir yurutebiliyorum software kaynakli bir konu deilse eger sponsorumuz AYN otoya bir gostermenizi tavsiye ederim..

Yada cadde taraflarindaysaniz bana ulasin, yardimci olmaya calisayim
          1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
          2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
          4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
          5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
          X