Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Lastik önerileriniz

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Lastik önerileriniz

Herkese merhaba,
    18" jant için 205/40/18 performans lastiği bakıyorum . Pirelli pzero var aklımda ama run-flat değil. Daha önce run-flat olmayıp sorun yaşayanınız oldumu?. Öneri ve tecrübelerinizi bekliyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aslı kuzulove tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Herkese merhaba,
    18" jant için 205/40/18 performans lastiği bakıyorum . Pirelli pzero var aklımda ama run-flat değil. Daha önce run-flat olmayıp sorun yaşayanınız oldumu?. Öneri ve tecrübelerinizi bekliyorum.

Ayni ebatta pzero vardi bende runflat gecen hafta degistirdim kurtulduguma cok seviniyorum. 205/40 r18 de pzero'lar run flat oluyor normali yok . Bu ebat zaten run flat olcusu,pirelli ve bridgestone dan baska secenek yok piyasada uzun zamandir bakiyorum michealin pilot super sport bekledim stoklarda yok ne zaman gelicegide belli degil. Normal xl lastik arastirdim uzun sure bu olcude ama bulamadim. 215/40 r18 nexen nfera su1 modelini taktim . (Arac stok suspansiyon surtme yapmiyor).Euro label degerleri baya iyi. Yol tutus performansi guzel fiyati uygun. Run flat arabayi cok yoruyor ozellikle cabrio araba icin Turkiye yol standartlarinda arabayi cok uzuyor. Benim tavsiyem normal xl lastiklere bakman yonunde olurdu.

Yorum Yap

Hendrix herseyi yazmis ben de rft almamani tavsiye ederim. Yol tutusun, konforun icin
      doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
      2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
      3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
      4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
      5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
      6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
      7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
      8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Runflat alma, bende o lastiği kullandım JET'de.
        Güzel yol tutuyor..

RFT alma, onun yerine benzincide lastik şişirici köpük al. Hava inerse, onu basıyorsun. En yakın benzinciye kadar götürüyor
        1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
        2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
        4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
        5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Güzel yol tutuyor..

RFT alma, onun yerine benzincide lastik şişirici köpük al. Hava inerse, onu basıyorsun. En yakın benzinciye kadar götürüyor
          Ne en yakın benzincisi ya 6 ay once bastım hala duruyor

sigpic

Yorum Yap

215/40/18 PZero alabilirsin, konforlu ve yol tutuşu fena değil bir lastik.

Ya da vakit varsa temmuz başında Michelin Pilot Supersport'lar stoğa girecek tekrar, onları tercih edebilirsin, ama tahminim aciliyeti var .

Tek sıkıntı muayenede lastik ebatı konusunda problem çıkarabiliyorlar.
            [CENTER]
            VENI, VIDI, MINI.
            [/CENTER]

Yorum Yap

Kekuti muayene de problem cikar mi kanka bende dusunuyorum farkli ebat

Yorum Yap

Aslı Hendrix tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Ayni ebatta pzero vardi bende runflat gecen hafta degistirdim kurtulduguma cok seviniyorum. 205/40 r18 de pzero'lar run flat oluyor normali yok . Bu ebat zaten run flat olcusu,pirelli ve bridgestone dan baska secenek yok piyasada uzun zamandir bakiyorum michealin pilot super sport bekledim stoklarda yok ne zaman gelicegide belli degil. Normal xl lastik arastirdim uzun sure bu olcude ama bulamadim. 215/40 r18 nexen nfera su1 modelini taktim . (Arac stok suspansiyon surtme yapmiyor).Euro label degerleri baya iyi. Yol tutus performansi guzel fiyati uygun. Run flat arabayi cok yoruyor ozellikle cabrio araba icin Turkiye yol standartlarinda arabayi cok uzuyor. Benim tavsiyem normal xl lastiklere bakman yonunde olurdu.

Aslı immo tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                215/40/18 PZero alabilirsin, konforlu ve yol tutuşu fena değil bir lastik.

Ya da vakit varsa temmuz başında Michelin Pilot Supersport'lar stoğa girecek tekrar, onları tercih edebilirsin, ama tahminim aciliyeti var .

Tek sıkıntı muayenede lastik ebatı konusunda problem çıkarabiliyorlar.
                Malesef dediğiniz gibi şuan piyasada bu ebatta normal lastik bulmak çok zor 205 tipinde genelde run-flt var, 215 olduğu zaman da aracı basarken dodiklere sürtme sorunu çıkar diye düşünüyorum en uygun lastik nexen gibi duruyor. Michelin pilot super sportlara baktım fakat ebatlarını göremedim sitesinden de baktım 2013 r56 18 için uygun lastik mevcut değil. Eğer michelinler yol tutuşu olarak daha iyidir derseniz onlarıda değerlendirmek lazım diye düşünüyorum. Zaman olarak acelem yok.

Yorum Yap

Güzel yol tutuyor..

Aslı MeOnYa tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Ne en yakın benzincisi ya 6 ay once bastım hala duruyor

RFT olmazsa 4 + 1 almamıza gerek kalmadı o zaman

Yorum Yap

Aslı kuzulove tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Malesef dediğiniz gibi şuan piyasada bu ebatta normal lastik bulmak çok zor 205 tipinde genelde run-flt var, 215 olduğu zaman da aracı basarken dodiklere sürtme sorunu çıkar diye düşünüyorum en uygun lastik nexen gibi duruyor. Michelin pilot super sportlara baktım fakat ebatlarını göremedim sitesinden de baktım 2013 r56 18 için uygun lastik mevcut değil. Eğer michelinler yol tutuşu olarak daha iyidir derseniz onlarıda değerlendirmek lazım diye düşünüyorum. Zaman olarak acelem yok.

http://www.michelin.com.tr/otomobil-...=false&usage=1
                    [CENTER]
                    VENI, VIDI, MINI.
                    [/CENTER]

Yorum Yap

Aslı GB246 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Kekuti muayene de problem cikar mi kanka bende dusunuyorum farkli ebat

Merhaba canim

Duyduk duymadik demeyin. Muayeneye 215 40 17 ile gittim diye muayeneden kaldim.
                      aracin kapisinin ic kisminda hangi ebatlar yaziyor ise o lastikle gitmeniz lazim..

Ama muayene disinda sorun yoktur.

Yorum Yap

Bende burdan bakmıştım uygun lastik bulunamadı yazıyor.

Yorum Yap

Merhaba canim

Duyduk duymadik demeyin. Muayeneye 215 40 17 ile gittim diye muayeneden kaldim.
                          aracin kapisinin ic kisminda hangi ebatlar yaziyor ise o lastikle gitmeniz lazim..

Ama muayene disinda sorun yoktur.
                          sadece tekeri değiştirsek problem değilde frenleride sökmek lazım sıkıntı...

Yorum Yap

Evet, dilersen muayene zamani 4 piston jcw takasi yapabiliriz ahhahahah

Yorum Yap

Bende araci yeni muayneden gecirdim ustune lastigi degistirdim,net 2 senem var kafam rahat 😄😄

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X