Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Fren Balatası ve Disk İçin Önerileriniz

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Fren Balatası ve Disk İçin Önerileriniz

Yakın zamanda disk ve balatalarımı değiştirmek istiyorum. Direk Borusanda mı değiştirmemi önerirsiniz, yoksa dışarıdan parça temin edip ustamamı değiştirtmeliyim. Parça alışverişinde kullandığınız yerler vs varsa yazarsanız sevinirim. Bir de buna bağlı önerdiğiniz balata ve disk tip ve markaları nelerdir.

Ben EBC RedStuff kullanıyorum orj disklere su anda bitince JCW ye geçiş yapacağım...

Yorum Yap

Peki online mı satın aldın balatalarını?

Yorum Yap

Yok sanayide ki distüribütor unden aldım

Yorum Yap

en son hatırladıgım kırmızı ebcler belli bir seri belki oyleydi resimleri de bulursam atarım paramparca oluyordu. Orjinalden şaşmayın derim hergun piste girmiyorsunuz e seramik disk filan da yok
          LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Benimde acil tarafından komple bakala disk değişmem lazım bende disk olarak org. ama balata olarakta yeşil ebc almak istiyorum
            IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Haklısınız sanırım yine orjinal yapayım bari. Bakalım borusan da ne kadarmış fiyatları

Yorum Yap

Bende haftaya komple disk balata ebc ye gecebilirim bu siralar kimle konussam ebc diyor, ilk defa burada sikayet gordum

Yorum Yap

Aslı ONRCN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Bende haftaya komple disk balata ebc ye gecebilirim bu siralar kimle konussam ebc diyor, ilk defa burada sikayet gordum
                  Ebc balatada ben sarı olanın parcalandıgını duymustum ama kullanmadıgım ıcın kesın bısey dıyemem
                  IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Ben olsam orjinal BMW logolu alirdim hep oyle yapiyorum tavsiyem hem saglikli ben yan sanayi hic guvenmem fren konusunda ... Borusandan al derim sonra bi yerde taktir bence. Hem piste cok kulandim sikintisiz!!
                    RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

ebc yellow stuff balata ve ebc oluklu fren diski kullanıyorum.. arada piste de çıkıyorum gayet memnunum, orjinalden biraz daha geç şişiyor ve frenleme biraz daha iyileşti. tavsiye ederim..

Yorum Yap

Bu alt baslikta birde tavsiyem var mini cooper s e denedik memnun kaldik

Fren hidroligini dot 5.1 koyduk ve hortumlari metal yaptik

Bundn sonra mini one aracima sadece dot 5.1 koyduk (motul)

Sicak havalarda sisme yapmadi (isinmadan dolayi sisiyor hortumlar ama dot 5.1 daha yuksek isilarda performance dusuklugunu engelliyor)

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Yorum Yap

Aslı ONRCN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          sikayet üstüne sikayet vardı da sen uzak kaldın 2 senedir Olcayın sanırım iki set dagıldı resmen.
                          LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

jcw brake kıt aldım memnunum ama pahalı malum

Yorum Yap

Nihat sen nerden aldın acaba jcw kit'i?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X