Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

r56 sorun cözüm yardım?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

r56 sorun cözüm yardım?

aracımın devir saati kısmında bır uyarı ısıgı yanıyor direksiyon resmi uzerınde kilit var kilidin içinde rakam olarak 1 var.........
    ve aracımı bu nedenden calıstıramadım basına gelen varmı ?
    dıreksıyon sertlestti sanırım kilitli kaldı yada dıreksıyone elektrık gelmiyor....aracın calısmasında ılgılısı nedır .... bırde ekranda yazan yazı

steering lock! leave engine on

steering lock faulty

electronik steering wheel lock (elv) is not disable once the engine has been switched off.
    engine has beeb switched of.engine canot be restarted.ıf the engıne is running.do not

yazıyor... resımlerını cektım ama burda parlasamadım...basına gelen bılgısı olan varsa yardımcı olursa sevınırım
    En son düzenleyen byrioo; 17-08-13, 11:09.

Direksiyon pompasinda sikinti olabilir. R56larda bir donem sorun yasatan bir sistemdi. En yakin servise gitmen lazim
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı byrioo tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      aracımın devir saati kısmında bır uyarı ısıgı yanıyor direksiyon resmi uzerınde kilit var kilidin içinde rakam olarak 1 var.........
      dıreksıyon sertlestti sanırım kilitli kaldı yada dıreksıyone elektrık gelmiyor....aracın calısmasında ılgılısı nedır .... bırde ekranda yazan yazı

steering lock faulty

electronik steering wheel lock (elv) is not disable once the engine has been switched off.
      engine has beeb switched of.engine canot be restarted.ıf the engıne is running.do not

yazıyor... resımlerını cektım ama burda parlasamadım...basına gelen bılgısı olan varsa yardımcı olursa sevınırım
      ne ara r56 aldin nooldu leona :P
      sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

steering lock faulty

Direksiyon çok sertse yani hiç elektrik gelmiyosa aracı lifte alacaklar pompanın soketlerini söküp elektrik varmı diye bakacaklar eğer pompadan elektrik çıkıyorsa kablodan çıkmıyorsa şanslısın kablosu değişecek ama pompadansa ya tamir edilecek pompa ya da sıfırı veya çıkması alınacak yani arasına nakit sıkışmış olacak

Yorum Yap

Sorun direksyon kilidinde araç direksyonu kilitleyip tekrar açmıyor. Zaten sabah maslaga gelecekmıs araba pazartesı cozulecek orada adam bahtsız bedevi aldı arabayı bozdu hemen
          IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

adam hızlı

gökhan abi dedıgı gıbı aracın dıreksıyon kilitlı bakalım kısmetımıze ne cıkacak aynen bıraz nakıt sıkısmıs galba ama ufak soruna benzıyor...sonumuz hayrolsun

Yorum Yap

adam hızlı

gökhan abi dedıgı gıbı aracın dıreksıyon kilitlı bakalım kısmetımıze ne cıkacak aynen bıraz nakıt sıkısmıs galba ama ufak soruna benzıyor...sonumuz hayrolsun

Yorum Yap

Bende sertleşme var zannettim ama bilgi bilgidir kilidiyse kolay çözülür

Yorum Yap

sertleştı ama kıtlendıgı ıcın akude bıttı sanırım dıreksıyona elektrık gelmedı dk bir gol bir yaptı

Yorum Yap

tekırdagda kımse anlamıyor bu yuzden istanbul mecbur

Yorum Yap

Ozgur buyuk bisey cikmaz kismetse sadece hani kendini korumaya almis tarzinda bisey bu mesele

34 NSC 46
                      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

ins. abi

Yorum Yap

sertleştı ama kıtlendıgı ıcın akude bıttı sanırım dıreksıyona elektrık gelmedı dk bir gol bir yaptı
                          Kilidi yapılıdıktan sonra gene sertleşme varsa yani elektrik gelmiyosa ilk yazdığım gibi olacak İstanbul'da çözerler tanıdığın biyer yoksa yardımcıda oluruz miniclubtr olarak

Yorum Yap

bakalım pazartesı olsunda hersey bellı olcak

Yorum Yap

Yahu şu işleri hallettikten sonra sonucu da yazsanıza İnşallah önemli bir sorun değildir ve çözülmüştür. Yol göstermesi açısından nihayi sonucu yazarsanız iyi olur
                              34 JOB 30 - 2012 Cooper JCW Midnight Black
                              34 DN 1806 - 2011 Cooper S (jcw equipped) Chili Red

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X