Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R56 mini cooper S ön takımdan gelen ses lütfen yardım

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

R56 mini cooper S ön takımdan gelen ses lütfen yardım

Merhaba Arkadaşlar.

Aranıza yeni katıldım bende sizin gibi bir mini aşığım aracımı çok seviyorum! Ama yaklaşık bir haftadır canımı sıkan bir ses var ki oda ön takımdan geliyor bir türlü çözemedim!!!
    Aracımla çukurlara girdiğimde bir lakırtı sesi var bütün ön takımları değistirdim amortisörler bakıldı hepsi gayet iyi durumda amortisör takozları değişti z rotları vs vs... Ama hala ses var kafayı yicem.
    Aracı borusan oto'ya götürdüm,ankaralılar bilir NAM AMORTİSÖRE götürdüm,şaşmaz'da efe motor özel bmw servisine götürdüm hiç bir çözüm bulamadılar!!
    Tecrübeli arkadşlar bana yardımcı olursanız çok sevinirim belkide benim bilmediğim başka bir yerden geliyordur bu ses!!
    Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum...

Hosgeldin mutlu seve seve yardımcı olmaya calısırız bir de üyeler kısmında kendini diger üyelerimize tanıtırsan daha güzel olur, problemine gelince amortisor ve rotlar elendigine göre direksyon kutusu olma ihtimalini de dusunmek gerekir yarın AYN servis bu konuda olabilecekleri yazacaktır.
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Tabikide mutlaka ordada tanıtırım kendim...direksiyon kutusuna'da baktılar oda değil

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
      X