Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R56 Kafama Takılanlar

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

R56 Kafama Takılanlar

Merhabalar. Aracımda ufak tefek kafama takılan sorunlar var. Sizlerden tavsiye ve yardım bekliyorum.

1-Sol kapı camım korumaya alınmış gibi yukarıya vurup aşağıya iniyor kademe kademe kapatabiliyorum, sorunu ne olabilir ?
    2-Sunroofumda aynı şekilde çalışmasından sıkıntı yok ama kapatırken cam gibi yapıyor. Geliyor geliyor sonra geriye gidiyor.
    3-En çok kafama takılansa bu sorunum. Arka sunroof camının perdesi yırtıldı. Kafama deli gibi takılıyor. Sunroof açıkken arabanın içi toz oluyor, bir yerde sunroof açık bırakamıyorum vs. Perdeyi komple mi almak gerekiyor yoksa o bakaliti yeni takıp mı yapıyorlar? Sıfır fiyatını bilen var mıdır?

Şimdiden cevaplarınız için çok teşekkürler. Normalde kullanımında bir sıkıntı yok ama ben sıfır sıkıntı istediğim için kafama takıyorum, yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

İkitelli sanayide döşemeci ayrıca sunroofcu bu tarz işlere bakan iyi bir usta var dayımın arkadaşı dayımda mekanikçi bu arada istiyosan telefonunu verebilirim çözer sıkıntı neyse

Yorum Yap

Melih ilk sorun olan cam daha öncede biçok kişinin başına geldi modül olması lazım ismi o parçanın arızalanmasından dolayı sonuna gelince tekrar aşağı iniyor söylediğin gibi kademe kademe kapanıyor uğraştırsada İkincisi ise yine camdaki sorun gibidir bence ama perde olayını bilmiyorum onuda söyleyen çıkacaktır mutlaka. Modülde olsa perdede olsa bizim arabalarda biçok parçanın sorunu kolaylıkla hallediliyor. Vakit ayır daha fazla sorunun ilerlemeden sponsorumuzolan AYN ye gel sana tedavisinin nasıl olacağını hemen söylesinler hatta belki bu şekildede olacaktır cam ve tavan konusunda cevaplanır hemen ama perdenin sorunlu kısmını resimlersen işini dahada kolaylaştırırsın .
      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Melih anladigim kadariyla program sorunu var. Resetleme islemi yapmaniz gerekiyor.
        Aynde isin vardi sanirim bu ara ugricaktin. Orda nasil yapilacagini detayli gosterir Ahmet abi. Ben sunroof u biliyorum da telefonda anlatirim sabah sabah yazdirma bana
        1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
        2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
        4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
        5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı ::lord_sarven:: tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          İkitelli sanayide döşemeci ayrıca sunroofcu bu tarz işlere bakan iyi bir usta var dayımın arkadaşı dayımda mekanikçi bu arada istiyosan telefonunu verebilirim çözer sıkıntı neyse
          Sağolasın Sarven teşekkürler Sunroofculuk bir iş gibi değil ama gene de alayım telefonu sorup soruştururuz.

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Melih ilk sorun olan cam daha öncede biçok kişinin başına geldi modül olması lazım ismi o parçanın arızalanmasından dolayı sonuna gelince tekrar aşağı iniyor söylediğin gibi kademe kademe kapanıyor uğraştırsada İkincisi ise yine camdaki sorun gibidir bence ama perde olayını bilmiyorum onuda söyleyen çıkacaktır mutlaka. Modülde olsa perdede olsa bizim arabalarda biçok parçanın sorunu kolaylıkla hallediliyor. Vakit ayır daha fazla sorunun ilerlemeden sponsorumuzolan AYN ye gel sana tedavisinin nasıl olacağını hemen söylesinler hatta belki bu şekildede olacaktır cam ve tavan konusunda cevaplanır hemen ama perdenin sorunlu kısmını resimlersen işini dahada kolaylaştırırsın .
          Abi Aynye gittiğimde söyledim sorunlarımı. Camı söyleyip söylemediğimi hatırlamıyorum ama sunroofu söyledim. Sunroofcuya götürdüler arkadaşımla 600 tl istedi sunroofcu motor değişecekmiş falan. Çalışan motor neden değişir onu anlamadım. Sadece bir koruma durumu var. Perde köşeden yırtıldı resmen. En çok canımı sıkan o oldu.

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Melih anladigim kadariyla program sorunu var. Resetleme islemi yapmaniz gerekiyor.
          Aynde isin vardi sanirim bu ara ugricaktin. Orda nasil yapilacagini detayli gosterir Ahmet abi. Ben sunroof u biliyorum da telefonda anlatirim sabah sabah yazdirma bana
          Aynye gittim geldim Keremcim. Haftaya Maslaka gelme durumum var. O zaman seni ararım hatta müsait olursan sende olursan tadından yinmez vallaha

Yorum Yap

Bahsettiğim kişi Türkiye'deki en iyi sunroofculardan birisidir. Büyük ihtimal sıkıntı neyse çözer ve motor lazım değilken motor satmaya çalışmaz neyse onu söyler perde konusundada yardımcı olur cam motorunada bakar. Biz yolladığımızdan dolayı bizim aracımız gibi ilgilenir dolayısıyla fiyatta ona göre olur tabi yarın unutmassam dayımdan numarasını alıp veririm

Yorum Yap

Bence 1 programlik isi var

Melihcim musait oldugunda alo de bi zahmet, sakiz lazim
              1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
              2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
              4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
              5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı ::lord_sarven:: tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Bahsettiğim kişi Türkiye'deki en iyi sunroofculardan birisidir. Büyük ihtimal sıkıntı neyse çözer ve motor lazım değilken motor satmaya çalışmaz neyse onu söyler perde konusundada yardımcı olur cam motorunada bakar. Biz yolladığımızdan dolayı bizim aracımız gibi ilgilenir dolayısıyla fiyatta ona göre olur tabi yarın unutmassam dayımdan numarasını alıp veririm
                Olur Sarven bekliyorum baktırırz bir

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Bence 1 programlik isi var

Melihcim musait oldugunda alo de bi zahmet, sakiz lazim
                Şimdi gördüm aloluyorum

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                X