Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R56 Devirdaim Pompası

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

R56 Devirdaim Pompası

Arkadaşlar merhaba.Aranıza yeni katıldım.R56 Mini Cooper aracımı, geçenlerde küçük bir onarım sebebiyle servise götürmüştüm.(Bostancı Oto).Bu sırada yapılan rutin kontrollerde aracın su pompasında sızıntı tespit edildi.O gün acelem olduğu için pompayı değiştiremedim.Ancak bilgi edinmek için fiyat sorduğumda, bana, su pompası değişince,kendileri tarafından bir iki parçanın daha değiştirilmesinin önerildiği ve maliyetin yaklaşık 1200 tl olacağı söylendi.Bu rakam bana haliyle fazla geldi.Forumda bazı mesajlardan,Ayn Oto Maslak servisinin önerildiğini gördüm.Burayla iletişime geçtim ve bana su pompasının maliyetinin yaklaşık 160 tl olduğu söylendi.Fiyat oldukça uygun geldi ancak bu sefer de içime bazı şüpheler düştü.Acaba parça orjinal mini parçası mı yoksa yan sanayi malı mı diye.Sizden görüşlerinizi almak ve gerekirse servis tavsiyesi almak istiyorum.Ayrıca Kosifler,Borusan gibi yerlerle muhatap olmak istemiyorum.Sizin de bildiğiniz gibi hakettikleri fiyatın oldukça falzasını talep ediyorlar.Herkese teşekkürler.

Forumdaki minilerin hmn hmn hepsi maslak ayn otoyo goturur.merak etme gonul rahatligiyla aracini gosterebilirsin.aracin icin ne gerekirse onlar soyler.ne eksik ne fazla.fiyatlarida gayet uygundur.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    sigpic

Yorum Yap

Oyle fiyatlar yok. Ama acil degismek gerekli forum sponsorumuz ayn ile gorusurseniz daha yardimci olabilirler. Bu skintidan cok fazla problem yasayan oldu ve hepsini sorunsuz sikintisiz uygun rakamlara cozduler. Oyle sanayi isi parcalarla da deil
      1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
      2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
      4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
      5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Arac lci ise parca 340 tl diye biliyorum. Icinizde suphe olmasin , makyajsizda daha ucuzdu parca

Yorum Yap

Hızlı cevaplarınız için teşekkürler.Aracım makyajsız,2007 model.makyajlı kasa parçası 340 tl demişsiniz.Ayn oto benim araç için 160 küsür tl dedi.Sanırım ben telefonda aracımın model yılını belirtmemiştim onlara.Cevaplarınızdan hareketle ayn'ye gönül rahatlığıyla gidebilirim gibi gözüküyor.

Yorum Yap

Soyle soyliim ben bolt on yuklemeye basladigimdan beri AYN autodayim. Kendim kefilim, ailemden biri gibiler. Forumdaki cogu arkadasimizada yardimlari olmustur. Reklam sanmayin, ama araciniza sizden daha cok deger veren birisine gostermeniz dogru hareket olur

Gecmis olsun tekrardan

Edit : arabam 29300kmde. 8200 kmden beri aynde. Garantisi bile varken oradaydm.

Yorum Yap

Teşekkürler verdiğiniz bilgiler için;pazartesi günü götürücem aracımı Maslak'a.

Yorum Yap

Bostancı oto dedigin eger vergi dairesinin yanındaki kosiflere giderken olan bostancı oto ise o fiyatı vermesi de normal bozuk degilse bozuk demesi bile normal olabilir bana attıkları kazıktan sonra herşeyi beklerim. Sapa saglam giren aracımın bakımını yapacaklardı ama ne hikmetse turbo yaglama borum kırıkmıs oraya gittigimde anlamıslar.. kısaca diyemediler ki turbo yaglama borunuzu kırdık dıye... hadı dedık ok konusurken verdıklerı fıyat ıle iş bitiminde odeme noktasında odememı ıstedıklerı para degısık oldu... Vs vs kısacası kapısından geçmem ...

Yorum Yap

Evet, benim dediğim yer de orasıydı.Ben de bir daha kapısından geçmem oranın.

Yorum Yap

Dün aracımı izmirdeki ustam a bıraktım aynı sorundan dolayı su sızıntısı vardı. Pompadan kaçırdığını tespit etti. Aracım seninki gibi 2007 cooper 130 tl ye parçayı aldık 50 tl de işçilik ödedim. Ama vakit geçirme çom önemli bir parça
                    sigpic[FONT=Comic Sans MS]which is LOVE??? [/FONT]

Yorum Yap

Ben de parçayı dün değiştirttim.Ben 160 tl ödedim pompaya.Ayrıca v kayışı da değişti 45 tl'ye.Arızalı olan pompam plastikti,yeni takılan metalden.

Yorum Yap

Aslı efe737 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Ben de parçayı dün değiştirttim.Ben 160 tl ödedim pompaya.Ayrıca v kayışı da değişti 45 tl'ye.Arızalı olan pompam plastikti,yeni takılan metalden.
                        Sorunun çok uygun fiyatlarla çözülmesine senin kadar sevindim
                        IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Çok sağol.
                          Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Sorunun çok uygun fiyatlarla çözülmesine senin kadar sevindim

Yorum Yap

Sorunum hakkında tavsiye veren herkese teşekkürler,Ayn oto'dan memnun ayrıldım.

Yorum Yap

Aslı efe737 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Sorunum hakkında tavsiye veren herkese teşekkürler,Ayn oto'dan memnun ayrıldım.
                              Arkadasımız dostumuz diye soylemiyorum ama onların insanlığı yeter o kdar söyliyim
                              LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X