Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

ön mini logomu caldilar :@

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

ön mini logomu caldilar :@

evet yanlış duymadınızı ön mini logom arac park halindeyken çalmışlar
    Elinde cıkma fazladan olan arkadaşım varsa logoyu ondan alabilirim yoksa sanayi yolları taştan

Gecmis olsun sadakan olsun duzgun calip hasar vermemis olsalar bari ne bilim teselli iste
    sigpic

Yorum Yap

Yuh ya bu da yeni mi turedi eskiden mercedesin yildizini calarlardi gecmis olsun.
      LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı url99 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        evet yanlış duymadınızı ön mini logom arac park halindeyken çalmışlar
        Elinde cıkma fazladan olan arkadaşım varsa logoyu ondan alabilirim yoksa sanayi yolları taştan
        ugra hurmaga geçmiş olsun Uralcım.. bende pazar günü basımdan gecen bir olayı anlatayım.. Biraz terbiyemi bozarsam gecici ban yemeye razıyım

Araba 1.5 haftadır arkadasımın otoparkında duruyordu, pazar nikah var diye araba lazım olacak diye eve getirdim. Sabah aşağı bir indimki, sol taraftaki siboplarımı çalmışlar. Sağ baktım yerinde duruyor.. Benim hırsız iyi niyetliydi biraz sanırım
        1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
        2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
        4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
        5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

genelde cocuklar calıyor bisikletlerine takmak için aynı şey benim başıma gelmişti yazın.
          LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

valla simdi bende logo var ama countryman icin sana biraz buyuk olabilir

Sent from my iPad using TapaTalk HD
            sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

tesekürler arkadaşlar tek tesellim boyaya filan bisey yapmamıs sadece kaplamayı kaldırmıs biraz. belli uzman eller tarafından calınmıs

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                valla simdi bende logo var ama countryman icin sana biraz buyuk olabilir

Sent from my iPad using TapaTalk HD
                ahahah oda olur fena durmaya bilir :P

Yorum Yap

Benimde daha once logomu yan sinyallerdeki s yazisini calmislardi pahali urunlerdi dikkat etmek lazim sinyaller 100 euroydu sanirim...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Calicaklarsa bari boyaya zarar vermesinler Logolar bi sekilde alinir

Gecmis olsun..

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      ugra hurmaga geçmiş olsun Uralcım.. bende pazar günü basımdan gecen bir olayı anlatayım.. Biraz terbiyemi bozarsam gecici ban yemeye razıyım

Araba 1.5 haftadır arkadasımın otoparkında duruyordu, pazar nikah var diye araba lazım olacak diye eve getirdim. Sabah aşağı bir indimki, sol taraftaki siboplarımı çalmışlar. Sağ baktım yerinde duruyor.. Benim hırsız iyi niyetliydi biraz sanırım
                      Valla o bisey degil benim vitonun jant kapaklarini calmislardi sag tarafi kasimpasa talimaneye ckan yolda Park halinde iken bir de sagdan arkadas bindi arabaya eve geldik fark ettim hadi geriye aci ama gercek balata tozlarimla kapaklarimi geri satin almak zorunda kaldim isin aci tarafi satan P$t da orjinal he bunlar abi dedi
                      Az ve oz kacmisti o gun bana sokakda makarada cabasi .....
                      sigpic

Yorum Yap

geçmiş olsun uzman bir hırsızmış (

Yorum Yap

Bizim hirsizlarimiz sibob kapagina tenezzul eden tipler allah gözü ac olanindan korusun

Yorum Yap

Babam anlatirdi bi dönem mercedeslerin yildizlarini calarlarmis.Aklima o geldi

Yorum Yap

Aslı Faruk'S tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Babam anlatirdi bi dönem mercedeslerin yildizlarini calarlarmis.Aklima o geldi
                              arabada yedeğini taşırdık

şimdide bu jaguarların öndeki hayvanı çalmaya çalışıolarmış
                              1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                              2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                              4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                              5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X