Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

r56 jcw kesıcı ?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

r56 jcw kesıcı ?

r56 da kesici yokmu ? ne kadar bassamda 6 500 cıvarlarında hep takılı kalıyor . eskı cooperım sankı kesıcıye gırıyordu dıye hatırlıyorum :S bu konuda bılgısı olan varmı ?

Mini lerin kesicileri yani ateşlemeyi kesisi sabit oluyor, yani silkeleme degilde gucun cok minimuma inmesi gibi..

Yorum Yap

bu hıc ıyı olmadı o bmw lerımden alıstıgım vututut sesı olmadan yasıyamam ben

Yorum Yap

forge dv kit ve bov al vututut yerine harst haaarst gezersin
        2005 - r53 mini cooper s / 34 UA 3811
        2010 - r56 john cooper works / 34 MAU 01
        2011 - r53 GP / 34 JET 01
        2012 - r56 cooper s / 34 VB 4812
        Aslı pijjama tarafından gönderilmiş
        mini macerasına 2007 senesinde gpye kapora vererek başlayıp, cok uzun surmeden kaporayı yakıp s2000le sonlandırdım .
        ahahahaha

Yorum Yap

benım kendı vıdeom bu dump valve var yada baska bısey tam bılmıyorum ustunde ne var

Yorum Yap

bu arada vıdeodan sonra eve gıdıp motor kaputunu actıgımda hava fıltremın yerınden cıktıgını hortumun yırtıldıgını gormustum sonra degıstırdım hortumu pek saglıklı bır deneyıs olmadı 50 ye kadar patınaj cekerekte gıdısatı nasıl sızce yorumlarınızı beklıyorum

Yorum Yap

tam videoda birşey yanlış mı diye soracaktım kesici konusuna ise yorumum yok.

Yorum Yap

Izmir'de zaten sarmadan 0-100 yapabilmeyi basaran varsa bence draglara katilsin
                ben 4. vitese cektigimde patinaj cekmeye devam edebiliyorum bazi yerlerde...
                www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Yapma Admin, Corvette swap mi
                  1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                  2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                  4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                  5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

valla draglara katılma fıkrı bendede varda bu arabaya ne yaparsam yapaım sarıyor :S bunun bır yontemı yok galıba

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                    X