Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

yağ işareti

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

yag sevıyesı normal baktım merak etmeyınama dıger soledıklerının sonuunu bılmıorum gorkem.mesela bı anda yuklenınce yakıo sonra hemen sonuo.kırmızı yanması benı endıselendırıo geldıgımde ılgılenıcem ıns

Yorum Yap

yaa strese sokmayın benıama garantıde araba zaten bısı olmaz herhalde

Yorum Yap

Aslı gamze10 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        yaa strese sokmayın benıama garantıde araba zaten bısı olmaz herhalde
        Garanti'deki arabaya neler yaptigini bilen birisi olarak, garantin bitince Yekta'yla falan kapisacaksin sanirim
        www.haktankeskin.com

Yorum Yap

ınsallah ama yekta benım kulvarımda degıl onun bana yetısmesı ıcın cok ekmek yemesı gerek

Yorum Yap

Gamze garantili bile olsa aracin kullanici hatasi diye bir durumuda unutma.Garanti cok sey ama bazende hicbisey (kullanici kaynakli)
            sigpic

Yorum Yap

ne alaka olurmu ole sey bnun kullanıcıyla ne alakası var ben onlarn dılınden anlıorum mrk etme ayhan

Yorum Yap

Aslı gamze10 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                ne alaka olurmu ole sey bnun kullanıcıyla ne alakası var ben onlarn dılınden anlıorum mrk etme ayhan
                Anlarsin elbette gamze suphesiz sen genede az kullan yuksek hizlarda yaglama yetersiz kaliyordur ki yag pompasni bozamazsin ama ariza yapabilir. ama bu sebepden isigi gore gore sikarsan sen vermis olursun hasari yani.Sikma diye yaziyorum.
                En son düzenleyen AYHAN; 07-09-12, 05:36.
                sigpic

Yorum Yap

tesekkurler hepınızn dedıklerını aklımda tutup uyucam

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                  X