Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Mini cooper gizli özellik acan yerler/İst

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Mini cooper gizli özellik acan yerler/İst

Merhabalar arkadaşlar,aracımda ki amerikan park özelliğini kapatmak için bir yer arıyorum.
    Atasehir area,maltepehangar,bostancımertoto,minicoding, bu yerleri aradım hepsinde bir sorun vardı ve yaptıramıyorum.
    Başka sizin bilip benim bilmediğim yer varsa yazarsanız sevinirim. Anadolu yakası olursa daha iyi olur avrupa olursada mecbur giderim. Teşekkürler şimdiden.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aslı iogzhn tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşlar,aracımda ki amerikan park özelliğini kapatmak için bir yer arıyorum.
    Atasehir area,maltepehangar,bostancımertoto,minicoding, bu yerleri aradım hepsinde bir sorun vardı ve yaptıramıyorum.
    Başka sizin bilip benim bilmediğim yer varsa yazarsanız sevinirim. Anadolu yakası olursa daha iyi olur avrupa olursada mecbur giderim. Teşekkürler şimdiden.

Minicoding serkan halleder aslında başka bir yer şu anda güvenip bildiğimiz yok .
    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Minicoding serkan halleder aslında başka bir yer şu anda güvenip bildiğimiz yok .
      aynen yapan kişiler sınırlı zaten şu saydıklarımdan başka yer yok,Serkan bey e de ulaşamadım,3 dür arıyorum mesaj falanda bıraktım ama bakalım.. bir yerde denk geliriz sanırım.

Yorum Yap

aynen yapan kişiler sınırlı zaten şu saydıklarımdan başka yer yok,Serkan bey e de ulaşamadım,3 dür arıyorum mesaj falanda bıraktım ama bakalım.. bir yerde denk geliriz sanırım.

Serkan bazi dönemlerde cok yogun oluyor mutlaka dönecektir bende kendisine mesaj atarim simdi halledilir sorununuz

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
        IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Serkan bazi dönemlerde cok yogun oluyor mutlaka dönecektir bende kendisine mesaj atarim simdi halledilir sorununuz

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
          Tamamdır,teşekkürler

Yorum Yap

Nasıl sorun vardı yaptıramadın anlamadım ben daha yeni Area Store da yaptırdım 100 tl bütün özellikleri açtırdım.

edit: Pardon kapatmak istiyormuşsun , yinede kapatabilmeleri lazım allala ... Bu arada amerikan park çok yakışıyor bence
            En son düzenleyen Yiğit G.; 22-12-17, 04:51.

Yorum Yap

Aslı Yiğit G. tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Nasıl sorun vardı yaptıramadın anlamadım ben daha yeni Area Store da yaptırdım 100 tl bütün özellikleri açtırdım.

edit: Pardon kapatmak istiyormuşsun , yinede kapatabilmeleri lazım allala ... Bu arada amerikan park çok yakışıyor bence
              Soketleri kaybolmuş,sipariş geçmişler yurtdısından ne zaman gelecek tarih yok.

Doğrudur zevk meselesi tabi ki ama bana cok apaci işi geliyor, turuncu turuncu
              Amerikansız daha premium gibi görünüyor.

Yorum Yap

Ozellik acip kapatmak icin Srknzcn arkadasimiz yardimci olabilir kendisi forumun IT sponsoru ayni zamanda MINICODING in sahibi
                LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Son bir kaç haftadır çok aşırı yoğundum ve üzerine birde yakın bir akrabamızın vefatı nedeniyle gözümden kaçan mesajlar oldu. Müsait olduğunuzda yardımcı olabilirim.
                  34 NAD 99 '06 JCW
                  34 AR 3221 '11 JCW
                  34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Merhabalar..

Bu cumartesi Serkan abiyle (minicoding) sonunda görüşebildik.İstanbulda 4 aydır bu işi yapabilecek bütün yerlerle görüşmüştüm ve hepsinde olan ceşitli bahanelerden dolayı yaptırmamıştım,neyse uzun uğraşlar sonucu Serkan abiye ulaştım ve en büyük sorunum amerikan park kapatma olayını yaptı sağ olsun,extradan bir kaç güzel özellik daha ekledik süper oldu Teşekkür abi tekrar [emoji1417]

Yorum Yap

Merhabalar..

Bu cumartesi Serkan abiyle (minicoding) sonunda görüşebildik.İstanbulda 4 aydır bu işi yapabilecek bütün yerlerle görüşmüştüm ve hepsinde olan ceşitli bahanelerden dolayı yaptırmamıştım,neyse uzun uğraşlar sonucu Serkan abiye ulaştım ve en büyük sorunum amerikan park kapatma olayını yaptı sağ olsun,extradan bir kaç güzel özellik daha ekledik süper oldu Teşekkür abi tekrar [emoji1417]

Güle güle kullan oğuzhan sorununu hallettik ya gerisi önemli değil...
                      34 NAD 99 '06 JCW
                      34 AR 3221 '11 JCW
                      34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Aslı SRKNZCN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Güle güle kullan oğuzhan sorununu hallettik ya gerisi önemli değil...
                        Cok sevindim halletiginize Serkan halledemezse kimse halledemez zaten bana gore
                        LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                        X