Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Orjinal R56s yay markası

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Orjinal R56s yay markası

R56s imi 2 gün önce aldım,üzerinde eibach spor yay var alışmadığım için kullanımda zorluk çekiyorum,dün sağ marşpiyer delindi otoparktan çıkarken bugünde yine otoparktan çıkarken marşpiyer takozu düşmüş.Kapalı otoparkım var içeri sokmaya korkuyorum yine birşey olacak diye Orjinal R56s yay markası nedir ? bugün bir kaç yere sordum bulman biraz zor dediler,bende yurt dışından bir arkadaşıma getirteceğim. realoem.com da yayla ilgili hiç bir şey yazmıyor,tbu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

bunu @NDG cevaplayabilir belki..
    www.haktankeskin.com

Yorum Yap

beklemedeyim,teşekkürler.

Yorum Yap

Gunaaaaaaaydin, bana sase numarasinin son 7hanesini yollarsaniz yardimci olabilirim [emoji56]

Sent from my iPhone using Tapatalk
        sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Gunaaaaaaaydin, bana sase numarasinin son 7hanesini yollarsaniz yardimci olabilirim [emoji56]

Sent from my iPhone using Tapatalk
          Günaydın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum Yap

Elimde orjinal yay mevcut.
            Mesaj attım.

Yorum Yap

Aslı iogzhn tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              R56s imi 2 gün önce aldım,üzerinde eibach spor yay var alışmadığım için kullanımda zorluk çekiyorum,dün sağ marşpiyer delindi otoparktan çıkarken bugünde yine otoparktan çıkarken marşpiyer takozu düşmüş.Kapalı otoparkım var içeri sokmaya korkuyorum yine birşey olacak diye Orjinal R56s yay markası nedir ? bugün bir kaç yere sordum bulman biraz zor dediler,bende yurt dışından bir arkadaşıma getirteceğim. realoem.com da yayla ilgili hiç bir şey yazmıyor,tbu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Aslinda yukseklik ve sertlik ayarli bir coilover alip probleminizi kokten cozer ve cok zevkli bir arabaya kavusursunuz
              LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Orjinal R56s yay markası

Günaydın [emoji4]
                evet çok haklısınız.. coilover ve jcw jant her an aklımdan cıkmıyor kesinlikle alacağım ama bir süre orjinal yaylarla bekleyim diyorum araçı biraz pahalıya aldığım için bütün plandan şaştık [emoji4]

Peki tavsiye edilen coilover markaları nelerdir aklımda olsun ? Abim sık sık yurtdısına cıkıyor kandıra bilirsem ona getirtebilirim belki [emoji4]

Yorum Yap

Aslı iogzhn tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Günaydın [emoji4]
                  evet çok haklısınız.. coilover ve jcw jant her an aklımdan cıkmıyor kesinlikle alacağım ama bir süre orjinal yaylarla bekleyim diyorum araçı biraz pahalıya aldığım için bütün plandan şaştık [emoji4]

Peki tavsiye edilen coilover markaları nelerdir aklımda olsun ? Abim sık sık yurtdısına cıkıyor kandıra bilirsem ona getirtebilirim belki [emoji4]

coil alacaksaniz KW en cok bilinen ve guvenilenlerden bir tanesi
                  LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

tamamdır,teşekkürler bilgi verdiğiniz için bu markayı yazdım

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                    X