Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Beyaz Duman - Yağ Yakımı

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Beyaz Duman - Yağ Yakımı

Arkadaşlar Merhaba,

Benim araç (2011 R56-N18 motor) bugün periyodik bakım sonrası çok fena beyaz duman atmaya başladı. Bakım öncesi bu kadar değildi. Ustaya sorduğumda motoru üstten açmak gerektiğini ve onarım yapılmas gerektiğini söyledi. Ancak biraz tuzlu bir işlemmiş.

Bu durumu yaşayan oldu mu aranızda hiç ?
    Fikir be görüşlerinizi paylaşırsanız memnun olurum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geçmiş olsun öncelikle

Benim tavsiyem motoru üstten açmak yerine tamamen elden geçirmeniz olur. Uzman ellerde toplandığında uzun süre ve keyifle kullanmaya devam edersiniz mininizi. Ancak bu işlem gerçekten biraz tuzlu.

Sponsorumuz AYN Auto ile görüşün derim. Kendileri size çok daha detaylı bilgi verecektir hem fiyat hemde yapılması gerekenler konusunda
    34 NAD 99 '06 JCW
    34 AR 3221 '11 JCW
    34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Aslı SRKNZCN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Geçmiş olsun öncelikle

Benim tavsiyem motoru üstten açmak yerine tamamen elden geçirmeniz olur. Uzman ellerde toplandığında uzun süre ve keyifle kullanmaya devam edersiniz mininizi. Ancak bu işlem gerçekten biraz tuzlu.

Sponsorumuz AYN Auto ile görüşün derim. Kendileri size çok daha detaylı bilgi verecektir hem fiyat hemde yapılması gerekenler konusunda
      Tşkler hocam. Yağ haznesine bir katkı maddesi koydu AYN OTO. 1000 km. Sonra tekrar bakalım dedi. Artık olmadı yaptırıcaz gibi

Yorum Yap

Aslı Ufuk tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Tşkler hocam. Yağ haznesine bir katkı maddesi koydu AYN OTO. 1000 km. Sonra tekrar bakalım dedi. Artık olmadı yaptırıcaz gibi

Geçmiş olsun Ayn ye gittiyseniz ve müdahale ettilerse sorunun yarısını çözmüşler demektir. Umarım masrafı olmayan bi meseledir.
        IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı Ufuk tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Gelişmelerden ve sorunun tam kaynağını bulabilirseniz haberdar edin. benimde başıma gelmişti. yağ eksiltmesi km de kaç ml ?

Yorum Yap

Hafta başında aracı bıraktım A.Y.N oto ya. Subap kapak contasının değiştireceklerini söylediler. Araç hala orada Allah tan hayırlısı

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
            X