Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R55 bagaj kapı kiliti

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

R55 bagaj kapı kiliti

Merhaba Arkadaşlar cluby'min sağ arka bagaj kapı kiliti arızalandı bugün akşama kadar Ankara'da Sanayi Sitesi nde gezmediğim parçacı kalmadı bulamadım nerden bulabilirim bilgisi olan var mı acaba [emoji848]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    En son düzenleyen ekremozkan; 12-07-17, 22:59.

Ankara yıldız sanayii de baya çıkmacı var, oraya baktınız mı? BMw kullanırken her aradığımı buluyordum, bmw cilerin çoğunda Mini parçası da var.

Yorum Yap

Yıldız sanayi dahil gezmediğim yer kalmadı bulamadım parçacılar sipariş veririz 2-3 hafta içinde gelir diyorlar fakat kapı açık daha kısa zamanda bulmam lazım İstanbul'daki parçacılarda bulabilirmiyiz acaba

Yorum Yap

Aslı ekremozkan tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Yıldız sanayi dahil gezmediğim yer kalmadı bulamadım parçacılar sipariş veririz 2-3 hafta içinde gelir diyorlar fakat kapı açık daha kısa zamanda bulmam lazım İstanbul'daki parçacılarda bulabilirmiyiz acaba

yıldız sanayi den çıkmadıysa Ankara'dan ümidi kesmek lazım. İstanbul da benim bildiğiim yok maalsef. Sıfır çok mu pahalı

Yorum Yap

Sıfırını veya çıkmasını araştırıyorum sıfırı için sipariş vermemiz gerek dediler çıkmasıda yok teşekkür ederim ilgine [emoji120]

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
          X